Kinas


Vilnius

Muzikinių vaizdo klipų festivalis "Efektas"

Festivalis EFEKTAS - tai muzikinių vaizdo klipų festivalis, kurį inicijuoja kino kūrėjų sąjunga "Kinomanai.lt". "Efektas" vyksta konkurso principu. Pastarąjį užbaigia jo metu sukurtų muzikinių vaizdo klipų peržiūra. Muzikos kūrėjai ir atlikėjai bendraudami su video kūrėjais apjungia savo veiklas ir įgyvendina savo idėjas įdomiame muzikinių vaizdo klipų formate. "Tai puiki proga parodyti, jog galima sukurti kur kas daugiau, nei vien "žiopčiojančias galvas" ekranuose" - teigia "Kinomanai.lt" 

Festivalis įvyks šių metų rugsėjo mėnesį. Data bus tikslinama, o kol kas organizatoriai kviečia visų stilių muzikos grupes ir atlikėjus naudotis išskirtine galimybe nemokamai praturtinti savo muzikines karjeras kūrybingais vaizdo klipais. Registruotis galima festivalio internetinėje duomenų bazėje. Taip pat bendradarbiaujama draugiškoje festivalio "facebook" grupėje.

Geriausiais muzikiniais vaizdo klipais pripažinti kūriniai be itin didelių prizų namo paleisti nebus!

 

Muzikinių vaizdo klipų festivalio „Efektas 2012“ nuostatai

Tvarka: Festivalio organizatoriai skatindami video kūrėjus ir muzikos kūrėjus bendradarbiauti siūlo pastariesiems registruotis duomenų bazėje. Tačiau abi pusės gali ieškotis vienas kito ir individualiai.

Data atsiųsti muzikinius vaizdo klipus: 2012 m. birželio 30 d. 00:00 val. (data gali keistis)

Komisija: Festivalio muzikinius vaizdo klipus vertins tam specialiai sudaryta profesionali ir įvairiapusiška komisija, kuri bus paskelbta prieš festivalį.

Vertinimo kriterijai: Pagrindinis vertinimo kriterijus- kūrybingumas. Taip pat kuo aukštesnis meninis-techninis lygis (muzikiniai vaizdo klipai, kurie akivaizdžiai neatitiks minėtus kriterijus į festivalio programą atrinkti nebus).

Lygybė: Muzikinis vaizdo klipas negali (negalėjo) būti įtrauktas į kito festivalio konkursinę programą ir privalo būti sukurtas 2011- 2012 metais.

Muzikinių kūrinių stilių įvairovė neribojama. Profesionalūs komerciniai muzikiniai vaizdo klipai į konkursinę programą įtraukti nebus. Festivalio organizatoriai apibrėžia, kas bus laikoma "profesionaliai komerciniais muzikiniais vaizdo klipais"- tai tie, kurių biudžetas viršija 3000 lt (filmavimo technika į apibrėžtą sumą neįskaičiuojama).

Muzikinių vaizdo klipų trukmė: Iki 7 min.

Muzikinių vaizdo klipų skaičius: Vaizdo klipų skaičius vienam asmeniui/grupei/atlikėjui neribojamas.

Atsakomybė: Muzikos kūrinių naudojimas vaizdo klipe negali pažeisti Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo (Valstybės žinios, 1999, Nr. 50-1598, Aktuali redakcija VIII-1185/ 2012-01-10) nuostatų. Remiantis minėtu įstatymu, video kūrėjas turi turėti muzikinio kūrinio autoriaus sutikimą naudoti atitinkamą muzikos kūrinį muzikiniame vaizdo klipe (žodinis sutikimas). Paaiškėjus faktui ar iškilus ginčui, kad toks sutikimas gautas nebuvo, muzikinis vaizdo klipas yra šalinamas iš festivalio programos.

Tinkslinama
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Tinkslinama
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Muzikos kūrėjų registracija duomenų bazė:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmcXc2jeETFEdEVTYWp0VUJvU21SbFB4WUt5YjN4RHc#gid=0

Festivalio facebook  grupė: https://www.facebook.com/MuzikiniuVaizdoKlipuFestivalisEfektas2012

 

Dėmesio! Festivalio data gali keistis.

Panašūs festivaliai

 • NEPATOGUS KINAS 2013

  NEPATOGUS KINAS 2013

  - 43 dokumentiniai filmai, 7 filmų programos, 15 užsienio svečių. - Susitikimai kino kūrėjais, diskusijos ir filmų aptarimai su ekspertais. - Kine laukiami visi - už bilietą moki, kiek nori.

  Plačiau

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau

 • 20-asis Tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris"

  20-asis Tarptautinis kino festivalis "Kino pavasaris"

  Didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs beveik 100 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje

  Plačiau