Muzika


Vilnius

MINI MIESTO festivalis "ŽIBINTAS"

Tai ne Kinų Naujųjų metų pasitikimo šventė - tai išskirtinis MINI MIESTO festivalis "ŽIBINTAS" - apšviesiantis vasarišką Vilniaus dangų dar negirdėtais ir nostalgiškais muzikiniais garsais.

Liepos 1-ąją Vasaros Terasa kviečia savo lankytojus į vasarišką folk, blues, space rock meditaciją, kurią kurs grupės MOVO, Cats in Cosmos ir šiam renginiui ypatingą muzikų komandą subūręs Šarūnas Petrutis.

/ Grupė MOVO /

Bliuzroko atstovai iš Vilniaus, kurių muzikoje pinasi šiuolaikinio roko ir septintojo dešimtmečio hipių muzikos skambesiai. Ryškūs ir melodingi gitariniai rifai bei lietuviški kūrinių tekstai - išskirtinis MOVO bruožas. 2013 m. balandį išleidęs debiutinį savo albumą "Mano Aš", kolektyvas šią vasarą pristato savo naujos kūrybos dainas.

/ Cats in Cosmos /

Tik šiais metais susibūręs kolektyvas, savo pirmuosius muzikinius eksperimentus pristatęs muzikinio klubo „Tamsta“ organizuojamame jaunųjų grupių konkurse „Garažas“. Cats in Cosmos kūryba mezgasi psichodelinio roko, bliuzo ir džiazo apsuptyje, kolektyvas save pristato kaip post-space-rock atstovus Lietuvoje.

/ Šarūnas Petrutis /

Dažnai pristatomas, kaip vienas perspektyviausių jaunosios kartos indie-folk kūrėjų Lietuvoje. Muzikantas teigia, jog kūrybinių idėjų semiasi iš folk muzikos, užgimusios 1960-tųjų pradžioje, tačiau jo kūryboje taip pat gausu ir bliuzo elementų. Ilgą laiką koncertavęs vienas su gitara, Šarūnas šio renginio metu pirmą kartą ketina pristatyti naujas improvizacijas, kurias išpildys (kol kas tai paslaptis!) įvairių, gerai žinomų kolektyvų nariai.

MINI MIESTO festivalis „ŽIBINTAS“ yra NEMOKAMAS ir atviras visiems, klajojantiems Vilniaus senamiesčio gatvėmis, ieškantiems įkvėpimo, geros energijos bei vasariško šėlsmo.

Užklysk, išgirsk, pamatyk!

Liepos 1 d. (trečiadienį)
19 val.
Vasaros terasa

Vilniaus g. 39, Vilnius
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Vilniaus g. 39, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai