Muzika


Vilnius

"Metro Rock Battle" festivalis-konkursas

Nuo spalio mėnesio, šeštadieniais, Vilniaus bare "Metro" (V. M. Putino g.5)  galėsime išvysti ateities Lietuvos roko muzikos žvaigždes – čia vyks jaunų grupių konkursas, kurio nugalėtojų laukia remėjų įsteigtos dovanos, naujametinis "Metro Rock Battle" finalas bei solidus piniginis prizas – 3000 Lt. 

Dalyvių taip pat laukia staigmenos – remėjų "Red Bull" ir "Taffel" staigmenos, eteris "Classic Rock FM" radijo stotyje, pasiūlymai dalyvauti laidoje "Perkūno Nama"” bei pačio "Metro" klubo įsteigti prizai.

Atrankiniuose turuose, į kuriuos grupės kviečiamos registruotis iki rugsėjo 29 dienos, varžysis po penkis kolektyvus, iš kurių po dvi grupes keliaus į pusfinalius. Kiekviename pusfinalyje varžysis po keturias grupes, iš kurių dvi pateks į finalą.

Konkurso tikslas – leisti pasireikšti ne tik underground’e kuriančioms grupėms, kurios jau seniai vertos išvysti dienos šviesą, o ir pažengusiems muzikantams, kurie yra subūrę tam tikrą gerbėjų ratą.

Įvairių stilių roko grupės bare turės atlikti ne ilgesnę kaip pusės valandos trukmės programą, kurią įvertins autoritetinga klubo "Metro" suburta komisija.

Atlikėjams raginama burti palaikymo komandas, nes žiūrovai savo favoritus galės palaikyti ne tik šūksniais, bet ir atiduodami balsus. Žiūrovai balsuoti gales klube ir oficialiame klubo "Metro" tinklalapyje.

Konkurso anketą galite rasti oficialiame klubo puslapyje www.metroclub.lt

P R O G R A M A
 

Po sunkių ir įnirtingų atrankinių kovų, atėjo laikas sužinoti, ką išvysime naujametinėje "METRO ROCK BATTLE" scenoje!

Gruodžio 22-ą dieną ant Tauro kalno siautės:

Crypts of Despair (death metal)

Red Carpet Disaster (metalcore)

Movo (alternative blues)

Neckless (nu metal / rapcore)

 

Palaikyk savo favoritus!
"Metro" klubo tinklalapyje ir pačiame klube bus vykdomas balsavimas: grupė, surinkusi daugiausiai balsų savo vaizdo klipe gaus 10 žiūrovų simpatijų taškų, tada grupė, gavusi šiek tiek mažiau balsų 8, sekanti gaus - 6, kita grupė - 4, na, ir mažiausiai balsų grupė gaus 2 žiūrovų simpatijų taškus.

V. M. Putino g. 5
Kaina
5 Lt
Renginio vieta
V. M. Putino g. 5
Daugiau informacijos rasite
www.metroclub.lt

Panašūs festivaliai