Kūryba / Muzika / Teatras


Vilnius

Metamorfozės: Vilnius International LARP festival

Metamorfozės – pirmas tarptautinis LARP festivalis Vilniuje, kuris vyks liepos 14-19 dienomis. Pagrindinės erdvės, kuriose vyks veiksmas - Kultūros baras "Kablys" (Kauno g. 5, Vilnius), "Senamiesčio teatras" (Naugarduko g. 20, Vilnius) ir kt. Šis festivalis - tai jaunų žmonių iš Fantasiforbundet (Oslas) ir AJC "Žalianamis" (Vilnius) bendra iniciatyva ir bendras darbas.
Metamorfozių vizija yra sukurti unikalią LARP žaidimų kultūrą, sujungiant Šiaurės Europos ir Baltijos šalių patirtis, o tikslas - pradėti šiuolaikinio LARP'o kultūrą Lietuvoje, supažindinti nebandžiusius, išjudinti entuziastus bei išvesti juos į tarptautinius vandenis.
Trečiąjį liepos savaitgalį kultūros baras „Kablys“, „Senamiesčio teatras“ ir kitos erdvės virs prieglobsčiu šiuolaikiniam LARPui; žaidimai bus skandinaviški, įkvėpti šiuolaikinio meno formų. Žaidimai apims gausybę temų, stilių ir žanrų: nuo socialinio realizmo ir abstrakčiosios dramos iki pasišaipymų iš šiuolaikinės visuomenės.
Porą dienų sunkiai praLARPinus ir praplepėjus, laikas atšvęsti. Todėl šeštadienio vakarą „Kablyje“ vyks koncertai, šmirinės seni larperiai, jauni larperiai, skandinavai, lietuviai, seni draugai, nauji draugai, bus gėrimų ir geros nuotaikos.
Nežinai, kas tie LARP'ai? Tai gana sunkus klausimas, todėl siūlome tai išbandyti patiems! Tačiau organizatoriai apibūdina tai kaip tapimą kažkuo kitu, tai naujo pasaulio patyrimas, tai vaidyba be žiūrovų, pasaulį kuria pačių dalyvių vaizduotė. Visgi dauguma LARP'ų telpa į pavadinimą - Live Action Role Playing - t.y. vaidmenų žaidimai, kuriuose žaidėjai fiziškai vaidina personažų veiksmus. LARPinti - tai drauge pasakoti improvizuotą istoriją, kiekvienam vaidinant savo vaidmenį iš anksto susitartame pasaulyje. Smagiausia, kad čia nėra žiūrovų, vaidinama tik sau ir kitiems žaidėjams.
Bilietai į festivalį ir daugiau info:
http://www.metamorfozes.com/ arba https://www.facebook.com/metamorfozes/timeline

Kauno g. 5
Kaina
15 - 50 LT
Renginio vieta
Kauno g. 5
Daugiau informacijos rasite
www.metamorfozes.com
Bilietų pirkimo puslapis
signup.metamorfozes.com

Panašūs festivaliai