Kinas / Kūryba / Muzika / Poezija / Senieji amatai / Šokis / Teatras / Vasaros (open air)


Zarasai

Mėnuo juodaragis XX

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS šiemet švenčia 20 metų sukaktį! Šventė tradiciškai vyks paskutinį 2017 m. vasaros savaitgalį, ten pat - pasakiškai gražioje Dūburio ežero saloje, Zarasų raj. 

Keturias dienas ir tris naktis XX festivalio vyksmas žada ne tik rinktinių užsienio ir Lietuvos atlikėjų gausą keturiose muzikos scenose, bet ir itin turiningą kultūrinę programą - senuosius amatus, apeigas, tradicijas, akademines paskaitas, kino peržiūras, teatro vaidinimus, gamtiško meno reiškinius, sporto turnyrus bei dar kelias dešimtis smagių netikėtų vyksmų. Tai pačios geriausios dienelės ir dideliam, ir mažam!

Dūburys, Zarasų rajonas
Kaina
Nuo 35.00 EUR
Renginio vieta
Dūburys, Zarasų rajonas
Daugiau informacijos rasite
mjr.lt
Bilietų pirkimo puslapis
tickets.paysera.com

Panašūs festivaliai

 • Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris 2012

  Poezijos pavasaris“ – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kuris šiemet vyksta 48 kartą. Festivalio programoje daugiau nei 120 renginių!

  Plačiau

 • Eureka

  Eureka

  Kovo 18 – 22 dienomis į kino sales kviečiami vyresnių klasių mokiniai ir studentai, pedagogai, akademinio pasaulio atstovai ir visi, besidomintys mokslo aktualijomis. Į "Eurekos" programą įtraukta 10 filmų, iš kurių du – dokumentiniai. Iš anksto užsiregistravu...

  Plačiau

 • Nibiru

  Nibiru

  Mūsų planeta atskries į Žemę kontaktuoti su Jumis, žemiečiai, liepos 25-27 d. Netoli Šiaulių, Sidabravo apylinkėse.

  Plačiau

Taip pat skaitykite