Kūryba / Muzika / Poezija / Senieji amatai / Vasaros (open air)


Kėdainiai

Mėnuo Juodaragis XVII

Ateinančios vasaros pabaigoje sukanka keturmetis Mėnesio Juodaragio ciklas - laikas surengti glaustą, kitokį, ypatingai magišką festivalį. Septynioliktasis MJR numatytas RUGPJŪČIO 22-24 dienomis - vieneriems metams festivalis nukeliaus į Vidurio Lietuvą ir šiemet išsiskleis naujoje vietoje - užburiančiame retos augalijos parke Kėdainių rajone. 

"Mažasis" MJR XVII apgaubs savo programą nepaprasta tema ir naujais pavidalais - jis savo pobūdžiu skirsis nuo tradicinio festivalio formato, būdingo Juodaragiui per pataruosius metus.

Dėl savo glausto pobūdžio ir gamtiškai jautrios vietos, MJR XVII lankytojų ir bilietų skaičius bus ribotas - planuojama išplatinti 1500 bilietų. Bilietus įsigyti bus galima nuo gegužės 5 d. - apie tai paskelbta svetainėje www.mjr.lt. 

Ilgai netrukę pradėsime pažintį su MJR XVII temomis, dalyviais ir programos įdomybėmis. Juodaragio omeny supasi nuojauta - tai bus magiškas nuotykis!

Mėnuo Juodaragis - unikalus, nepriklausomas šiuolaikinės baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalis, pristatantis pagoniškosios tradicijos palikimą, neo-folkloro kryptis ir post-moderniosios kūrybos avangardą. Novatoriškas renginio vyksmas kasmet įgauna vis daugiau išraiškos formų - tai gausūs Baltijos ir užsienio šalių kolektyvų koncertai, garso architektų pasirodymai, senosios apeigos, svarbių temų paskaitos ir filmai, parodos, tradiciniai amatai, ekologinės akcijos, interaktyvūs kūrybos projektai, vaidinimai, žaidimai, šokių vakarai ir kita. MJR yra nekomercinis renginys, kuris gimė ir gyvuoja iš gryno entuziazmo ir idėjinių paskatų. Visa festivalio veikla grindžiama asmeninėmis kūrėjų iniciatyvomis ir laisva valia, nesaistoma jokių žinybų ar politikos.

Muzikinė programa:


AND ALSO THE TREES (UK)
SIEBEN (UK)
KRAUKA (Dk)
O PARADIS (E)
MEROPE (Eu)
ESSA (By)
FRAILTY (Lv)
---
AUŠTARAS
BUDRŪS
DAINA DIEVA
DONIS
DRIEZHAS
GILĖ
GIRIŲ DVASIOS
GYVATA
JUODVARNIS
KFG-PULKELIS
KORYS
KŪLGRINDA
LELA MENELIA
LYGAUDĖ
LYS
MANO JUODOJI SESUO
McKARAS
MIGLAUKAS
NYKSTA
OBŠRR
OORCHACH
PIEVOS
RANA
SALA
SHNARE.sys
SKELDOS
SMILGELĖ
SOMNAMBULA 
SPANXTI
TEGU TEKA
TRYS KETURIOSE
UGNIAVIJAS
VIRSMAI
Vytautas V. LANDSBERGIS
WEJDAS
ŽIEDUPĖ

- DJ Eirimas Velička - DJ Plix - DJ Paulius Ilius - DJ Do - DJ Shn (minimal.lt) - ir kiti...

Visa  P R O G R A M A

Skinderiškis, Kėdainių raj.
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Skinderiškis, Kėdainių raj.
Daugiau informacijos rasite
www.mjr.lt
Bilietų pirkimo puslapis
79.98.29.75

Renginio aprašymas facebook'e

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai