Muzika / Poezija / Senieji amatai / Sportas / Vasaros (open air)


Zarasai

Mėnuo Juodaragis XVI

Mėnuo Juodaragis - unikalus, nepriklausomas šiuolaikinės baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalis, pristatantis pagoniškosios tradicijos palikimą, neo-folkloro kryptis ir post-moderniosios kūrybos avangardą. Novatoriškas renginio vyksmas kasmet įgauna vis daugiau išraiškos formų - tai gausūs Baltijos ir užsienio šalių kolektyvų koncertai, garso architektų pasirodymai, senosios apeigos, svarbių temų paskaitos ir filmai, parodos, tradiciniai amatai, ekologinės akcijos, interaktyvūs kūrybos projektai, vaidinimai, žaidimai, šokių vakarai ir kita. MJR yra nekomercinis renginys, kuris gimė ir gyvuoja iš gryno entuziazmo ir idėjinių paskatų. Visa festivalio veikla grindžiama asmeninėmis kūrėjų iniciatyvomis ir laisva valia, nesaistoma jokių žinybų ar politikos.

MJR buvo, yra ir lieka savitai kuriantis festivalis. Kol kiti kopijuoja, Mėnuo Juodaragis KURIA pats - savaip ir nebūtinai taip, kaip įprasta. Festivalio komanda daugelį dalykų stengiasi atlikti savo rankomis. MJR įgyvendino daugelį naujų sumanymų, kurie vėliau tampa tradicija ir kituose renginiuose. Priimti vis naujus iššūkius, puoselėti vis labiau įkvepiančias idėjas ir eiti savo keliu - tai esminis festivalio Kūrybos džiaugsmas.

MJR XV

2013-aisias metais Juodaragis vyks jau 16-ą kartą, savo auditorijai Zaraso ežero saloje pristatydamas dar netyrinėtas temas ir Lietuvoje neviešėjusius atlikėjus. Jų organizatoriai planuoja ne mažiau penkiasdešimties.

Programoje:

FIRE+ICE (D.Britanija)
ROME (Liuksemburgas)
CHANGES (JAV)
FOLKNERY (Ukraina)
OTAVA YO (Rusija)
SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (Čekija)

AULI (Latvija)
BEDU VESTNESIS (Latvija)
DZELZS VILKS (Latvija)
ENU KALEIDOSKOPS (Latvija)
GREEN NOVICE (Latvija)
GRODI (Latvija)
ILGI (Latvija)
MIGLAS ASNI (Latvija)
SKYFORGER (Latvija)
STandART (Latvija)
VILKI (Latvija)

Aistė Smilgevičiūtė ir SKYLĖ (Lietuva)
BALTOS VARNOS (Lietuva)
BRUZGYNAI (Lietuva)
Domantas RAZAUSKAS su grupe (Lietuva)
DONIS (Lietuva)
ČIŪTYTA (Lietuva)
GARSINĖ IZOLIACIJA (Lietuva)
GILĖ (Lietuva)
GIRNŲ GIESMĖS (Lietuva)
Justina Mileškaitė (Lietuva)
LIEPAITĖS (Lietuva)
KRABG Čiutyta (Lietuva)
KŪJELIAI (Lietuva)
KŪLGRINDA (Lietuva)
LAUKIS (Lietuva)
MARGA MUZIKA (Lietuva)
MIDULA (Lietuva)
OBšRR (Lietuva)
OBTEST (Lietuva)
PIEVOS (Lietuva)
RATILAI (Lietuva)
SEN SVAJA (Lietuva)
SIELA (Lietuva)
SKELDOS (Lietuva)
SPANXTI (Lietuva)
SRAIGĖS EFEKTAS (Lietuva)
UGNIAVIJAS (Lietuva)
VĖJOPATIS (Lietuva)
VĖLIŲ NAMAI (Lietuva)
VILKDUJA (Lietuva)


taip pat: PASKAITOS, senieji AMATAI, šokių vakaronės ir DJ šėlionės, FILMAI, EKOMENIS, POEZIJOS skaitymai, MENO parodos, APEIGOS, pažintiniai ŽYGIAI, SPORTO turnyrai, VAIKŲ PROGRAMA, kūrybinės dirbtuvės ir kt.

Zaraso ežero sala ir pakrantė
Kaina
110 -199 Lt
Renginio vieta
Zaraso ežero sala ir pakrantė
Daugiau informacijos rasite
www.mjr.lt
Bilietų pirkimo puslapis
tiketa.lt

 MJR XV bilietas 3 dienoms - 110 Lt
Bilietas galioja visas festivalio dienas vienam asmeniui. Juos galima įsigyti iš anksto (iki rugpjūčio 23 d.) arba renginio metu prie įvažiavimo. Iki birželio 01 d. 3 dienų MJR bilieto kaina - 85 Lt, iki liepos 15 d. - 99 Lt, iki rugpjūčio 23 d. - 110 Lt. Renginio vietoje - 120 Lt.
 MJR lankytojai, išsaugoję ir tebenešiojantys ankstesnių metų festivalio apyrankę, bilietus gali įsigyti pigiau (iki birželio 1 d.) Nuolaida su MJR apyranke.

• MJR XV Šeimos bilietas 3 dienoms - 195 Lt
MJR Šeimos bilietas galioja visas festivalio dienas dviem suaugusiems ir jų vaikui (-ams) iki 12 m. (imtinai). Bilietas galioja atvykus visai šeimai kartu, bei pateikus dokumentus, įrodančius tėvystę. Šeimos bilieto kaina: iki birželio 01 d. - 155 Lt / iki liepos 15 d. - 175 Lt / iki rugpjūčio 23 d. - 195 Lt. Renginio vietoje - 210 Lt.

Vaikai iki 9 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai.

• MJR XV vienos dienos bilietai -
Vienos dienos bilietus galima įsigyti TIK FESTIVALYJE prie įvažiavimo.

  • Penktadieniui (08.24) - 55 Lt
  • Šeštadieniui + sekmadieniui (08.25+26) - 85 Lt
  • Sekmadieniui (08.26) - 25 Lt

Pastaba: Perkant bilietą tik pirmai dienai (55 Lt), imamas 3-dienų bilieto mokestis (120 Lt) - išvykstant šis 65 Lt skirtumas grąžinamas. Festivalio dienos kaita skaičiuojama nuo 12.00 val.

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai