Kūryba


Kaunas

Medijų ir muzikos festivalis CENTRAS

Tarptautinis medijų meno ir muzikos festivalis "Centras" vyks balandžio 8–14 dienomis Kauno miesto centre esančiose atvirose ir uždarose erdvėse.

Tradiciškai festivalio programą sudarys trys renginių kategorijos: teoriniai pranešimai, kūrybinės dirbtuvės ir gyvi audiovizualiniai pasirodymai.

Šiemet festivalio tema – tarmės (dialektas) ir jų reikšmė bei vieta šiuolaikinėje audiovizualinėje kultūroje. Tarmės – tai kalbos rūšis paplitusi tam tikroje geografinėje teritorijoje. Šiuolaikiniame, greit kintančiam pasaulyje tarmės išlieka ne tik svarbia lingvistine, bet ir etninės kultūros, tautosakos paveldo dalimi, kuriai atradus nišą internete bei kitose moderniosios kultūros srityse, atsirado daugiau raiškos galimybių.

Nykstant gyvųjų tarmių tradicijai kviečiame menininkus interpretuoti šią temą įvairiomis audiovizualinėmis formomis: VJ pasirodymais, video mapping‘ais, meniniais performansais, gyvais muzikiniais ir tarpdisciplininiais pasirodymais, instaliacijomis, pašnekesiais, kūrybinėmis dirbtuvėmis ir t.t.

 

FESTIVALIO  P R O G R A M A

Keletas vietų Kaune
Renginio vieta
Keletas vietų Kaune
Daugiau informacijos rasite
www.cntrs.lt

Panašūs festivaliai