Kūryba


Kaunas

Medijų ir muzikos festivalis CENTRAS

Tarptautinis medijų meno ir muzikos festivalis "Centras" vyks balandžio 8–14 dienomis Kauno miesto centre esančiose atvirose ir uždarose erdvėse.

Tradiciškai festivalio programą sudarys trys renginių kategorijos: teoriniai pranešimai, kūrybinės dirbtuvės ir gyvi audiovizualiniai pasirodymai.

Šiemet festivalio tema – tarmės (dialektas) ir jų reikšmė bei vieta šiuolaikinėje audiovizualinėje kultūroje. Tarmės – tai kalbos rūšis paplitusi tam tikroje geografinėje teritorijoje. Šiuolaikiniame, greit kintančiam pasaulyje tarmės išlieka ne tik svarbia lingvistine, bet ir etninės kultūros, tautosakos paveldo dalimi, kuriai atradus nišą internete bei kitose moderniosios kultūros srityse, atsirado daugiau raiškos galimybių.

Nykstant gyvųjų tarmių tradicijai kviečiame menininkus interpretuoti šią temą įvairiomis audiovizualinėmis formomis: VJ pasirodymais, video mapping‘ais, meniniais performansais, gyvais muzikiniais ir tarpdisciplininiais pasirodymais, instaliacijomis, pašnekesiais, kūrybinėmis dirbtuvėmis ir t.t.

 

FESTIVALIO  P R O G R A M A

Keletas vietų Kaune
Renginio vieta
Keletas vietų Kaune
Daugiau informacijos rasite
www.cntrs.lt

Panašūs festivaliai

 • Anima mundi 2014

  Anima mundi 2014

  Festivalio programoje numatomos penkios parodos, tarptautinė konferencija. Numatyta labai plati kūrybinių dirbtuvių programa, jas ves menininkai iš įvairių šalių. Kviečiame dalyvauti menininkus ir intelektualus, jaunimą ir šiaip neabejingus menui, kūrybai ir k...

  Plačiau

 • Pamario krašto Žvejo šventė

  Pamario krašto Žvejo šventė

  Tradicinė Žvejo šventė šiemet vėl suvienys visas aplink marias išsibarščiusias žvejų bendruomenes

  Plačiau

 • Žagarės vyšnių festivalis 2014

  Žagarės vyšnių festivalis 2014

  Žagarės vyšnių festivalis – vienintelis renginys Lietuvoje, kur nemokamai pristatomi aukščiausius apdovanojimus pelnę Lietuvos kino, teatro, džiazo, klasikinės ir populiariosios muzikos laureatai bei žymūs užsienio šalių atlikėjai

  Plačiau