Vasaros (open air)


Švenčionys

Masters of Calm

"Masters of calm“ – tai sveikos gyvensenos festivalis, kurio dalyviai kviečiami dešimčiai dienų pasitraukti į gamtos prieglobstį ir atsipalaiduoti, atgauti jėgas, kurti, augti, mokytis, atrasti ir patirti gyvenimą keičiantį nuotykį.
Labai džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į šiemet jau penktą kartą vyksiantį festivalį liepos 29 - rugpjūčio 7 dienomis. Festivalyje mokysimės iš geriausių savo srities sveikos gyvensenos, jogos, reiki, cigūno, ajurvedos, sveikos mitybos mokytojų, įvairių dvasinių krypčių atstovų ir, žinoma, vieni iš kitų. Taip pat vyks įvairaus pobūdžio praktiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, kuriuos kiekvienas galės pasirinkti savo poreikį.
Pavargus ilsinsime kūną hamakų giraitėje, gaivinsimės vandens tvenkiniuose, šysosimės, svajosime ir bendrausime vienas su kitu. Prireikus atsakymo kreipsimės į Ąžuolą Išminčių, o jei pasiseks, gal net ir miško fėją giraitėje sutiksime… O kur dar daug didelių ir mažų stebuklų, tykančių festivalio erdvėse!
Kviečiame atvykti kiekvieną! Visus, kurie nori pailsėti nuo miestų ir gatvių triukšmo ir įsikvėpti. Tuos, kurie nori sužinoti, ką reiškia dešimt dienų gyventi laimingų žmonių apsuptyje ir net galbūt tapti geriausiais draugais su kaimynu iš kitos palapinės. Laukiame tų, kurie jau atradę savo kelią, ir tų, kurie jo vis dar ieško. Juk kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Neatidėliokime to ir ženkime jį jau dabar! .

Grybų dvaras, Sarių seniūnijoja, Švenčionių r.
Kaina
34-179 Eur
Renginio vieta
Grybų dvaras, Sarių seniūnijoja, Švenčionių r.
Daugiau informacijos rasite
www.mastersofcalm.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai

 • GaDi Muzikos festivalis

  GaDi Muzikos festivalis

  Savaitgalį, užbaigiantį tradicines Gamtininkų Dienas, po savaitę trukusio renginių maratono, galėsite susitikti su draugais, mėgautis gyva kokybiška muzika, gėrėtis pavasarine gamta bei žydinčiomis pienėmis.

  Plačiau

 • Mėnuo Juodaragis XXI

  Mėnuo Juodaragis XXI

  Savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis

  Plačiau

 • GAIA Gathering 2015

  GAIA Gathering 2015

  Gaia sąskrydis yra didelė visuma to, kas kyla iš sielos gelmių, pasireiškianti per šokį, muziką, žodį, kūrybą, sinchronizaciją, nematomais ir matomais saitais susijusi su Žeme, Gamta, Gyvata ir kiekvienu iš mūsų

  Plačiau