Vasaros (open air)


Vilnius

Mandala

Festivalis "Mandala" – tai trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą.

"Sveikatingumą mes suvokiame platesniu, holistiniu, požiūriu – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata." - teigia organizatoriai.

Mandala – tai piešinys, vaizduojantis harmoningos geometrinės struktūros apskritimą ar kvadratą, kuris yra naudojamas kaip Dieviškumo ir vienybės simbolis. Tegul šio festivalio pozityvios patirtys tampa jums tarsi harmoningo gyvenimo schema.

Festivalyje vyks įvairaus pobūdžio užsiėmimų, tad kiekvienas iš jūsų ras kažką įdomaus, vertingo ir padedančio pasijusti dar laimingesniais!

Galėsite dalyvauti dvasinio pobūdžio praktikose – joga, meditacija, kvėpavimo technikos, gydymas vidinio vaiko, Reiki ir dar daugelis kitų. Psichologiniuose savęs tobulinimo užsiėmimuose – pozityvus mąstymas, sveikatos psichologija, šeimos konsteliacijos ir kita.

Kūrybinėse terapijose – muzikos, šokio, mandalų ir fraktalų piešimo terapijos. Kūrybiniuose užsiėmimuose – kaleidoskopo gamyba, sapnų gaudyklės, juvelyrikos dirbtuvės, kontaktinė improvizacija, grojimas būgnais ir kita. Kūno terapijose - belojar, darbas su kūnu (bodyworkas), regėjimo atstatymo metodika. Informacinėse paskaitose – sveika mityba, žalio valgio paskaitėlė, ajurveda.

Galėsite patys pasigaminti natūralų kremuką arba lūpų vazeliną ...ir atsipalaiduoti koncertinėje programoje, gongų garsų misterijoje, užsisakę masažą, lauko kavinukėse ar žalio maisto valgyklėlėj.

Festivalyje bus vaikų kiemelis, kuriame jie galės žaisti, tobulėti, kol dalyvausite užsiėmimuose.

Sodyba Aukštupys, Vilniaus raj.
Kaina
80 Lt
Renginio vieta
Sodyba Aukštupys, Vilniaus raj.
Daugiau informacijos rasite
www.mandala-festival.lt

Festivalis vyks sodybos "Aukštupys" teritorije, 30 km nuo Vilniaus, link Šalčininkų.

Bilietus bus galima įsigyti nuo liepos mėnesio.

Taip pat skaitykite

 • "Mandala 2013": nuo mandalų pynimo iki šamanizmo

  prieš 6 metus

  "Mandala 2013": nuo mandalų pynimo iki šamanizmo

  Indėniški motyvai ir sveika gyvensena rugpjūčio pirmąjį savaitgalį susipynė festivalyje "Mandala". Renginio pagrindinė idėja – sveikos gyvensenos propagavimas, kuris pasireiškia ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų...

  Plačiau

 • "Mandala" - tylos ir juoko oazė

  prieš 6 metus

  "Mandala" - tylos ir juoko oazė

  Kitoks festivalis Nors vasara pakratė savo spindulių aruodus ir perkopus į savo antrąją pusę puolė lepinti mūsų kraštelį širdžiai maloningais orais, trumpėjančių vakarų ir vėluojančių aušrų sunkoka nepastebėti. Lygiai taip neg...

  Plačiau

 • Sveikos gyvensenos festivalis "Mandala" šiemet išsiskirs užsiėmimų gausa

  prieš 6 metus

  Sveikos gyvensenos festivalis "Mandala" šiemet išsiskirs užsiėmimų gausa

  Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį (2-4 d.) jau trečius metus iš eilės vyks savęs pažinimo ir sveikos gyvensenos festivalis " Mandala ". Šiemet renginys persikėlė į naują vietą – netoli Molėtų esančią "Siesarčio" stovyklavietę.   "...

  Plačiau

Panašūs festivaliai

 • Ont GRIND'ų 8

  Ont GRIND'ų 8

  Aštuntasis simpoziumas Žemaitijoje, sujungiantis pliusą ir minusą, yin ir yang, Tomą ir Džerį, Višiousą ir Amerikę, asimptotes, nokias ir pan. vėl rengia susimatymą, apsičiupinėjimą, išsilaisvinimą ir o(k)sanos aukštybėse siekimą per visus jums žinomus būdus...

  Plačiau

 • Granatos Live 2016

  Granatos Live 2016

  Penkios scenos, keturios dienos, nuostabi gamta ir daugybė pasaulinių bei Lietuvos muzikos žvaigždžių

  Plačiau

 • Devilstone 2016

  Devilstone 2016

  Ekstremalaus rokenrolo festivalis

  Plačiau