Vasaros (open air)


Mandala 2016

Festivalis „Mandala“ – tai jau šeštus metus vyksiantis trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą.

Sveikatingumas – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata.
Linkime, kad žmonės jaustųsi laimingi, tobulintų savo asmenybę ir gyventų atviromis, taikiomis, šviesiomis ir mylinčiomis širdimis. Tikimės „Mandalos“ festivaliu pakviesti visus ir paskatinti artėti prie šio tikslo.

Taigi festivalis „Mandala“ – tai psichologinių, dvasinių ir kūno praktikų bei kūrybinių užsiėmimų sintezė. Kadangi šiame festivalyje vyks įvairaus pobūdžio užsiėmimai, kiekvienas žmogus, taip pat ir Jūs, turėtų rasti kažką asmeniškai sau vertingo. Šio festivalio metu turėsite galimybę tobulinti savo asmenybę, išreikšti savo emocijas bei dirbti su vidiniais sunkumais visiškai saugioje, supratingai nusiteikusioje aplinkoje, prižiūrimi psichologinių ar dvasinių praktikų instruktorių. Norintys atrasti ir išreikšti savuosius talentus galės dalyvauti meninėse terapijose ir kitose kūrybinėse dirbtuvėse. Nuostabu tai, kad galėsite maloniai atsipalaiduoti pirtelėje, atrasti vidinę ramybę medituodami, darydami jogos pratimus bei klausydamiesi muzikinės programos. Mylintys gamtą galės džiaugtis stovyklaudami palapinėse, miške, kvėpuodami grynu oru ir tiesiog maudydamiesi ežere!

Atvykti gali kiekvienas, kas nori, pailsėti, atgauti jėgas ir pasimokinti laimingiau bei sveikiau gyventi!

Šiemet programoje:

Psichologinė erdvė – poros santykių gerinimas, rašymo terapija, tvarkymasis su įkyriom mintim ir kt.
Dvasinė erdvė – joga, kvėpavimo terapija su gongais, meditacija ir atsipalaidavimas, tantra, proto varymas iš proto ir kt.
Kūrybinė erdvė – meno terapijos, šokio pamoka, intuityvus piešimas, mozaikos kt.
Kūno erdvė – šeimos gydytojos paskaita, sveika gyvensena ir mityba, akių joga, paskaita apie natūralias priemones odai ir kt.

Taip pat festivalyje bus - vaikų ir asmeninių paslaugų erdvės.

Dalios km, Magūnų sen.,Švenčionių raj.
Kaina
Nuo 30 EUR
Renginio vieta
Dalios km, Magūnų sen.,Švenčionių raj.
Daugiau informacijos rasite
www.mandala-festival.lt

Taip pat skaitykite

  • "Mandala" mokys gyventi sveikiau

    prieš 3 metus

    "Mandala" mokys gyventi sveikiau

    Ateinantį savaitgalį – liepos 22-24 d. netoli Pabradės esančioje poilsiavietėje „Saulėtas kampelis“ vyks jau šeštą kartą organizuojamas sveikos gyvensenos festivalis „Mandala“. Jo programoje – daugiau kaip pu...

    Plačiau

Panašūs festivaliai