Kinas / Muzika / Šokis


Vilnius

Lotynų Amerikos kultūros dienos 2012

Septintus metus vykstančios "Lotynų Amerikos kultūros dienos", šiemet spalio 18-25 dienomis kvies į kino teatrą "Forum Cinemas Vingis", kur ne tik tradiciškai pristatys išskirtinę filmų programą, bet prieš tai dar pakvies užsukti į kino teatre atidaromą intriguojančią Jurgio Didžiulio fotografijų parodą iš Kolumbijos.

Kerinčių akimirkų užburtas akis toliau vilios kino ekrane atgiję Lotynų Amerikos vaizdai. Tą patį vakarą toje pačioje vietoje šiurpuliukus per odą ganys atidarymo filmas "Violeta išėjo į dangų", unikaliais muzikos ritmais nukelsiantis mus į Čilę.

Nepraleiskite šios ypatingos spalio savaitės, nes kviesime susitikti įvairiose Vilniaus vietose ir pajusti neįtikėtinų gyvenimo istorijų, juoko įtaigumą, užburiančios muzikos, aistringo šokio ritmą, kvapų dvelksmą iš Argentinos, Brazilijos, Čilės, Kolumbijos, Kubos ir Meksikos.

Išsirinkite įdomiausią ar širdžiai mieliausią renginį šiose vietose:

Kino teatras "Forum Cinemas Vingis"
Filmų programa iš penkių Lotynų Amerikos šalių.

Vilniaus Bernardinų bažnyčia
Kartu su grigališkojo choralo giedotoju, patyrusiu keliautoju aplankykime Lotynų Amerikos bažnyčias.

Kavinė "Café de Paris"
Ypatingi Lotynų Amerikos skanėstai ir karšti šių šalių ritmai. Šokime, šėlkime ir atsiduokime pietietiškoms vilionėms.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
Samba, batukada, bosanova, bambuko, pasiljo, torbeljino ritmai. Jei kuris nors žodis negirdėtas, būtinai ateikite ir sužinosite. Išmoksite muzikuoti patys.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos parodų salė
Kelionė po Andus. Prisiminsime didįjį šių kalnų tyrinėtoją, vieną labiausiai Čilei nusipelniusių žmonių, pasaulinio garso mokslininką Ignotą Domeiką. Bendrausime su jo atminimą saugančiais šviesuoliais.

Restoranas "Tres Mexicanos"
Intriguojantis pasakojimas apie pasaulio pabaigą pagal actekų kalendorių ir autentiški meksikiečių valgiai iš... pasaulio pabaigos meniu.

Narių klubas/Baras/Restoranas "Ex Libris"
Literatūros vakaras. Pažintis su Kubos romanistu ir rezistentu Reinaldu Arenu. Rašytojo autobiografinės knygos „Kai ateis naktis“ pristatymas.

Restoranas "Meksika"
Kas gali geriau papasakoti apie argentiniečių humorą, jei ne pats argentinietis. Juoko ir vyno gurkšnis – būtent čia.

Šv. Kotrynos bažnyčia
Salsa, bačata, merengė, rumba ir lyriškos baladės kartu su pasaulyje žymiu dainininku iš Kubos Lesteriu Hojas ir jo grupe.

Jau mintimis nuklydote į tuos Lotynų Amerikos šalių kampelius, kurių neparodys jokia kelionių agentūra? Visa tai patirti, pamatyti, paragauti, užuosti galėsite apsilankę "Lotynų Amerikos kultūros dienų" renginiuose. Kelialapis Jūsų rankose – tik norėkite. Laukiame Jūsų.

F E S T I V A L I O  P R O G R A M A

Vilnius
Kaina
Nuo 11 Lt
Renginio vieta
Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.kinopavasaris.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.forumcinemas.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai