Kinas / Kūryba / Muzika / Vasaros (open air)


Vilnius

LOFTAS FEST 2013

Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

Be to, būtent šis festivalis pradės vasaros festivalių kalendorių Lietuvoje. "Loftas Fest 2013" programa šiemet iššaugo į rimtą tarptautinio lygio muzikinį vojažą. Visame pasaulyje žinomi vardai – tokie kaip MTV išgarsėjusi hip hopo pankė Kelis, Ibicos ir Berlyno diskotekų karalienė Miss Kittin, hipsterių numylėtas Toro Y Moi, legendiniai islandai "Mum" ir daugelis kitų – šį festivalį į savo planus įtraukė tik dėl jo unikalumo net ir jų jau visko mačiusiomis akimis.

LOFTAS FEST LINE-UP:

Svečiai: amerikietė Kelis ir bendratautis Toro Y Moi, Miss Kittin (FR), "Modestep" (UK), "mum" (IS), Tale Of Us (IT), Chinawoman (CA), "FM Belfast" (IS), The Petebox (UK), "Supersci" (SE), "Big Beat Bronson" (UK), Redinho (UK), "Trap Masters" (DE), C.A.R.T (DK), Justin Roberston (UK), Elvi/Dunian (LV), "Palac" (BY), Bob James – Bass in Ya Face (NL), Red Cats (BY).

Lietuviai: "G&G Sindikatas", Golden Parazyth, Jurgis Didžiulis – A=A, "Skamp", Manfredas, Fingalick, Martin Virgin, "Proper Heat","The Sneekers", Dee & Kamy, "Disco Mafia", "Kick Punch Gang", Markas Palubenka ir daugelis kitų.

"Vilnius temeparture" scenoje: "Zebra Island", "Faun Racket", "King Sleep", "Without Letters", "Deeper Upper", "Baltasis kiras", "Monkey Tank", "Joy Division", "Sheep Got Waxed", "Chairs and Tables".

DIENOS EXTRAS:

Disco Mafia scena, Despotin Beat Club, Vilnius Temperature scena, Ravezilla Cave, konferencija WHAT'S NEXT?, kino erdvė PASAKA, riedlenčių rampa, diskotekų zonos, dirbtuvės, kavinių skveras, performansai ir daug kitų užsiėmimų.

"Loftas Fest 2013" – tai lygių neturinti patirtis nekeliant kojos iš miesto – festivalis miesto centre su lauko scena, trim scenom vidinėse erdvėse ir kitomis pramogomis 3 dienas iš eilės. Dienomis gersim kavą ir dalinsimės žiniomis specialioje festivalio dienos programoje – trendų konferencijoje "What’s Next?".

KONFERENCIJA WHAT’S NEXT?

Tai pridėtinė vertė visiem festivalio dalyviam – dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija "What’s Next?", kuri vyks festivalio teritorijoje - Vilniaus Naujamiestyje. Autoritetingi pranešėjai surengs paskaitas apie tendencijas dizaino, muzikos, kino ir mados srityse. O paskutinę festivalio dieną, birželio 2 d., savo žiniomis dalinsis worldwide žinoma persona iš mados pasaulio - THE FACEHUNTER.

Daugiau info:

www.loftasfest.lt

LOFTAS FEST 2013 vyks Vilniaus Naujamiestyje, menų fabrike "Loftas", loftuose aplink ir kieme.

Į LOFTAS FEST 2013 važiuok dviračiu, viešuoju transportu, riedlente, bet tik ne automobiliu.

Ne tik muzika – LOFTAS FEST 2013 bus riedlenčių rampa, diskotekų zonos, dirbtuvės, kavinių skveras, performansai, kinas ir daug kitų užsiėmimų.

Festivalis vyks 3 dienas be sustojimo!

Švitrigailos g. 29, Vilnius
Kaina
nuo 65 LT
Renginio vieta
Švitrigailos g. 29, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.loftasfest.lt
Bilietų pirkimo puslapis
tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Naisių vasara 2014

  Naisių vasara 2014

  Jau tradicija tapęs festivalis „Naisių vasara 2014“ šiemet liepos 12-13 dienomis penktą kartą suburs Lietuvos šeimas

  Plačiau

 • Vilniaus knygų festivalis 2012

  Vilniaus knygų festivalis 2012

  Šių metų rudenį margas Vilniaus kultūrinių renginių žemėlapis pasipuoš dar vienu renginiu: rugsėjo 14-16 dienomis Vilniaus dailės akademijos dizaino ir technologijų centre "Titanikas" bus surengtas pirmasis Vilniaus knygų festivalis

  Plačiau

 • Vilniaus Fejerija 2014

  Vilniaus Fejerija 2014

  Fejerverkų festivaliai VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintys renginiai, kurie žiūrovų nepalieka abejingų. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų

  Plačiau