Kūryba / Muzika / Sportas / Teatras


Trakai

LEMPAfest

Vidurvasario savaitgalį „LEMPAfest“ organizatoriai kviečia pasisemti šviesių emocijų jaukiame ir blaiviame festivalyje. Jau trečius metus Bijūnuose šviesiantis festivalis džiugins gera muzika, kūrybinių dirbtuvių įvairove bei sportinėmis pramogomis.Šiemet „LEMPAfest“ dalyvių širdis virpins tokie Lietuvos muzikos atlikėjai kaip - elektroniką grojantis duetas „Mannazz“, charizma, teatrališkumu ir energija trykštantis „Medonas“, o geromis emocijomis dalinsis „Sirupas“ bei kiti.
Visus norinčius atgaivinti seniai paslėptus talentus, atrasti naujus pomėgius ir išlaisvinti kūrybiškumą „LEMPAfest“ kvies dalyvauti teminėse kūrybinėse dirbtuvėse – išmok, išmėgink ir išsitaškyk!

O sporto mėgėjai rytus galės pradėti mankšta, dienos metu varžytis įvairiose sportinėse rungtyse, išmėginti disko golfą ar vikingų šachmatus. Drąsesni turės progą pasitikrinti taiklumą sportiniu lanku ar rimtesniais ginklais.

„LEMPAfest“ metu veiks ir atskira erdvė, skirta įvairioms paskaitoms ir diskusijoms. Tai bus vieta, kurioje dalyviai galės ne tik atvirai dalintis savo mintimis, tačiau ir rasti bendraminčių ar naujų draugų.

Liepos 15-17 d. pasimatom Bijūnuose, šviesiausiame vasaros festivalyje!

Bijūnai, Aukštadvario raj.
Kaina
17 Eur
Renginio vieta
Bijūnai, Aukštadvario raj.
Daugiau informacijos rasite
lempafest.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Roko naktys'17

  Roko naktys'17

  Legendinis roko muzikos festivalis, vienijantis roko ir metalo muzikos gerbėjus

  Plačiau

 • Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bend...

  Plačiau

 • Summer Music Fest'15

  Summer Music Fest'15

  Jaukus paplūdimys – nuostabi vieta geram poilsiui ir pramogoms

  Plačiau