Kinas / Kūryba / Poezija / Šokis / Teatras


Vilnius

Kultūros naktis

Iš apleisto Vilniaus senamiesčio kiemelio visą naktį skambanti muzika, pievoje prie Baltojo tilto nesibaigiantis kino seansas, gatvėse, skveruose ir pačiose netikėčiausiose erdvėse vykstantys koncertai, vaidinimai, parodos, kūrybinės dirbtuvės ir instaliacijos, nepailstantys šokėjai, trypiantys gatvių grindinius. Visame mieste vien muzika, spalvos, šviesos ir šypsenos. Ir tai – ne gražus sapnas ar motyvas iš kino filmo. Visa tai – "Kultūros naktis"

Vienos nakties kultūros ir meno festivalis "Kultūros naktis", Vilniuje rengiamas jau nuo 2007 metų. 2014-ųjų vasarą festivalis vyks naktį iš birželio 20 į 21 d.

Visi festivalio "Kultūros naktis" renginiai yra NEMOKAMI. Tai menininkų, kultūros ir švietimo organizacijų dovana Vilniaus miestui ir jo svečiams!

P R O G R A M A

Vilnius
Kaina
Nemokamas
Daugiau informacijos rasite
www.kulturosnaktis.lt

Panašūs festivaliai

 • Saulės žiedas

  Saulės žiedas

  Tarptautinis folkloro konkursas-festivalis

  Plačiau

 • Žagarės vyšnių festivalis

  Žagarės vyšnių festivalis

  Žagarės festivalis kasmet įgyja vis svaresnį pripažinimą Lietuvoje, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių. Tai liudija labai iškalbingi faktai: 2010 m. Žagarės vyšnių festivalis pripažintas sėkmingiausiu šalyje nekomerciniu turizmo rinkodaros proj...

  Plačiau

 • 14-oji lenkų kino savaitė

  14-oji lenkų kino savaitė

  Festivalio pagrindinėje programoje - nauji jau pripažintų lenkų režisierių filmai ir garsiausių pradedančių kino kūrėjų darbai, taip pat - filmų retrospektyva, skirta Krystynai Jandai.

  Plačiau

Taip pat skaitykite