Kinas / Kūryba / Poezija / Šokis / Teatras


Vilnius

Kultūros naktis

Iš apleisto Vilniaus senamiesčio kiemelio visą naktį skambanti muzika, pievoje prie Baltojo tilto nesibaigiantis kino seansas, gatvėse, skveruose ir pačiose netikėčiausiose erdvėse vykstantys koncertai, vaidinimai, parodos, kūrybinės dirbtuvės ir instaliacijos, nepailstantys šokėjai, trypiantys gatvių grindinius. Visame mieste vien muzika, spalvos, šviesos ir šypsenos. Ir tai – ne gražus sapnas ar motyvas iš kino filmo. Visa tai – "Kultūros naktis"

Vienos nakties kultūros ir meno festivalis "Kultūros naktis", Vilniuje rengiamas jau nuo 2007 metų. 2014-ųjų vasarą festivalis vyks naktį iš birželio 20 į 21 d.

Visi festivalio "Kultūros naktis" renginiai yra NEMOKAMI. Tai menininkų, kultūros ir švietimo organizacijų dovana Vilniaus miestui ir jo svečiams!

P R O G R A M A

Vilnius
Kaina
Nemokamas
Daugiau informacijos rasite
www.kulturosnaktis.lt

Panašūs festivaliai

 • Galapagai

  Galapagai

  Festivalis "Galapagai" – tai giliausias tradicijas Lietuvoje turintis tarptautinis muzikos ir pramogų festivalis, kuris vyks 2013 rugpjūčio 2 -3 dienomis viename gražiausių Lietuvos kampelių – Zaraso saloje, Zarasuose

  Plačiau

 • Naujojo cirko savaitgalis'14

  Naujojo cirko savaitgalis'14

  Antrąjį rugsėjo savaitgalį Menų spaustuvė ir vėl dedikuos cirko menui

  Plačiau

 • Kultūros naktis

  Kultūros naktis

  Naktį iš birželio 16 į 17 d. Vilniaus miesto gyventojus ir svečius kultūringai naktinėti gundys jau šeštoji "Kultūros naktis". Nuo šeštos vakaro iki dviejų nakties miegoti neleis per 100 nemokamų renginių

  Plačiau

Taip pat skaitykite