Kinas / Kūryba / Muzika / Šokis / Sportas / Teatras


Vilnius

Kultūros naktis

2013 m. "Kultūros naktis" vyks naktį iš liepos 5 į 6 d. (nuo 6 val. vakaro iki 4 val. ryto) ir taps pagrindiniu Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai oficialaus atidarymo kultūriniu akcentu.     Taigi šiemet, projekte planuojami išskirtiniai garsių užsienio šalių šiuolaikinio meno trupių pasirodymai, tarptautiniai bendradarbiavimo projektai, atspindintys Europos menų tendencijas, netikėtais rakursais nagrinėjantys Europos atminties, kalbų, identiteto, žmogaus teisių temas.

"Kultūros nakties" metu tamsoje duris atveria teatrai, muziejai, galerijos, bažnyčios; muzika, kinas, šokiai, instaliacijos užpildo miestą ir pasklinda po netradicines erdves – parkus, skverus, aikštes, senamiesčio kiemelius ir gatves.

Nakties šventėje kasmet dalyvauja apie 500 profesionalių menininkų, atstovaujančių įvairias meno sritis. Kultūros nakties renginių skaičius nuolat auga, paskutiniaisiais metais menininkai pasiūlo daugiau nei 100 įvairaus žanro projektų. 

 

P R O G R A M A

Vilniaus centras ir senamiestis
Kaina
Nemokama
Renginio vieta
Vilniaus centras ir senamiestis
Daugiau informacijos rasite
www.kulturosnaktis.lt
Bilietų pirkimo puslapis
-

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • SPEIGAS IV

  SPEIGAS IV

  Ketvirtasis vasario SPEIGAS prisimena savo šaknis ir klausytojams siūlo du ypatingus vakarus Vilniuje su vienuolika ryškių ambient, ritual, drone, noise ir power electronics muzikos projektų iš Japonijos, Suomijos, Kanados, Rusijos, Olandijos, Lenkijos ir Liet...

  Plačiau

 • Teatro festivalis JAUNO TEATRO DIENOS

  Teatro festivalis JAUNO TEATRO DIENOS

  Renginių ciklas, į uostamiestį sukviečiantis jaunuosius teatro kūrėjus iš Lietuvos ir užsienio.

  Plačiau

 • Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bend...

  Plačiau