Kinas / Kūryba / Muzika / Šokis / Sportas / Teatras


Vilnius

Kultūros naktis

2013 m. "Kultūros naktis" vyks naktį iš liepos 5 į 6 d. (nuo 6 val. vakaro iki 4 val. ryto) ir taps pagrindiniu Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai oficialaus atidarymo kultūriniu akcentu.     Taigi šiemet, projekte planuojami išskirtiniai garsių užsienio šalių šiuolaikinio meno trupių pasirodymai, tarptautiniai bendradarbiavimo projektai, atspindintys Europos menų tendencijas, netikėtais rakursais nagrinėjantys Europos atminties, kalbų, identiteto, žmogaus teisių temas.

"Kultūros nakties" metu tamsoje duris atveria teatrai, muziejai, galerijos, bažnyčios; muzika, kinas, šokiai, instaliacijos užpildo miestą ir pasklinda po netradicines erdves – parkus, skverus, aikštes, senamiesčio kiemelius ir gatves.

Nakties šventėje kasmet dalyvauja apie 500 profesionalių menininkų, atstovaujančių įvairias meno sritis. Kultūros nakties renginių skaičius nuolat auga, paskutiniaisiais metais menininkai pasiūlo daugiau nei 100 įvairaus žanro projektų. 

 

P R O G R A M A

Vilniaus centras ir senamiestis
Kaina
Nemokama
Renginio vieta
Vilniaus centras ir senamiestis
Daugiau informacijos rasite
www.kulturosnaktis.lt
Bilietų pirkimo puslapis
-

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • RŪGŠTYNĖS

  RŪGŠTYNĖS

  Renginys Acid stiliaus skambesiui

  Plačiau

 • Senamiesčio Žiogas 2014

  Senamiesčio Žiogas 2014

  Dainuojamosios poezijos festivalis "Senamiesčio žiogas" – tai jaukūs vakarai po atviru dangumi su širdžiai miela muzika, parodomis ir kūrybinėmis dirbtuvėmis

  Plačiau

 • VDU Pavasario festivalis

  VDU Pavasario festivalis

  Gegužės 14–15 dienomis į Kauno Studentų skverą (Vienybės aikštę) sugrįš "VDU Pavasario festivalis", jau tryliktus metus iš eilės suburiantis ne tik studentus, bet ir visą Kauno miesto akademinę bendruomenę

  Plačiau