Muzika / Vasaros (open air)


Varniai

Kilkim Žaibu XIII

Rasos su Žaibais!

Didžiausias folkloro ir metalo festivalis Baltijos šalyse "Kilkim Žaibu"  šiemet ragina Jonines švęsti kitaip! Šiemetinis festivalis bus dar arčiau senųjų tradicijų nei iki šiol. Tai dviejų, išpirmo žvilgsnio skirtingų, švenčių junginys. Rasos su Žaibais nugriaudės birželio 22-24 dienomis Varniuose, Lūksto ežero pakrantėje po atviru dangum!

Festivalis siūlo ne tik aukščiausios kokybės koncertus, bet ir įvairias pramogas, atrakcijas, prasmingą užimtumą ir jaukų laisvalaikį visiems trokštantiems naujų įspudžių.  

 

Velnio tuzinu papuoštame festivalyje Kilkim Žaibu" šiemet pasaulinio garso grupė – olandai "MELECHESH"!

Turbūt daugeliui netikėta, kad festivalyje "Kilkim Žaibu" dalyvaus ne šiaurietiškos kultūros "headlaineris"? Akivaizdu, kad didžiausias folkloro ir metalo festivalis Baltijos šalyse "Kilkim Žaibu" jau kurį laiką nebetelpa "baltiškos" kultūros rėmuose. Nors baltiška savastis vis dar išlieka festivalio kertiniu akmeniu, organizatoriai stengiasi neužsisklęsti savo rėmuose džiugiasi savo festivalyje matydami įvairių kultūrų atstovus, nes programos įvairiapusiškumas Žaibo dvasiai nekenkia, o atvirkščiai – tai ją dar labiau praturtina!

"MELECHESH" tai armėnų-asirų kompanija iš Nyderlandų, puoselėjanti black/death metalo stiliaus muziką. Grupė susibūrė jos lyderiui Ashmedi surengus solo projektą 1993 m.  Geriausiai juos būtų galima apibudinti kaip sukūrusius "mesopotamiškąjį metalą", kuris stilizuotai perteikiamas "Black" ir "Death" metalo žanrais ir apima Artimųjų Rytų istoriją. Po visą pasaulį aktyviai gastroliuojantys "Mesopotamiško" metalo kūrėjai Lietuvoje lankysis jau trečią kartą.

Su jais taip pat gros:

 • "Taake" – Norvegija, black metalas;
 • "Arkona" – Rusija, folk metalas;
 • "Wolfchant" – Vokietija, folk metalas;
 • "Gospel of the horns" – Australija, black thrash metalas;
 • "Kroda" – Ukraina, pagan black metalas;
 • "Metsatöll" – Estija, folk metalas;
 • "Auli" – Latvija, folkloros, etnotranzas;
 • "Žalvarinis" – Lietuva, folk rokas;
 • "Obscurus orbis" – Latvija, vidu

 "Kilkim žaibu" festivalio svetainėje www.kilkimzaibu.com paskelbtas Konkursas, kuriame renkama festivalyje grosianti grupė iš Baltarusijos. Nori pamatyti savo mėgiamą grupę Rasų su Žaibais šventėje? Nepatingėk atiduoti savo balsą už ją!

Šiuo metu bilieto kaina — 93 Lt.

Galioja akcija „šeši bilietai už penkių kainą“! Pirkdami iš karto 6 bilietus – šeštas bilietas jums bus dovanojamas! Tokiu būdu vieno bilieto kaina bus 77,50 Lt.

Bilietai renginio dieną brangs.

Organizatorius klubas "Pikuolis"

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Varniai, Lūksto ežero pakrantė
Kaina
77,50 - 93 Lt
Renginio vieta
Varniai, Lūksto ežero pakrantė
Daugiau informacijos rasite
www.kilkimzaibu.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • In memoriam Mstislavui Rostropovičiui

  In memoriam Mstislavui Rostropovičiui

  Kamerinės muzikos festivalį - 7 koncertų ciklą, skirtą pasaulinio garso violončelininko Mstislavo Rostropovičiaus 85-osioms gimimo bei 5-osioms mirties metinėms paminėti, pradės violončelininkų trio "Melo-M" iš Latvijos

  Plačiau

 • Ką galvoja muzika 2013

  Ką galvoja muzika 2013

  Jau IV-us metus iš eilės kviečiame į festivalį KĄ GALVOJA MUZIKA, vyksiantį rugpjūčio 9-10 d. Čia Jūsų lauks tikra muzikos degustacija. Mes Jums paruošėme gyvenimo brandintą, natūraliais prieskoniais pagardintą, išlaikytą muziką

  Plačiau

 • Vilnius Jazz'26

  Vilnius Jazz'26

  "Vilnius Jazz" – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

  Plačiau