Senieji amatai


Vilnius

Kaziuko mugė 2019 | Vilniuje

Kaziuko mugė Vilniuje - didžiausias lietuvių etninės kultūros renginys Lietuvoje.

Kaziuko mugė yra visame regione unikali etknokultūrinė šventė, kuri jau daugiau kaip 400 metų į Vilniaus senamiestį kasmet suburia gausybę auksarankių amatininkų, menininkų, tautodailininkų ir kitokių visos šalies kūrėjų, parduodančių rankų darbo kūrinius, namų apyvokos daiktus, maisto produktus, pagamintus laikantis lietuvių liaudies papročių, tradicijų, meninių raštų ir pan.

Tapo įprasta, kad mugės metu vyksta kultūrinė programa - koncertai ir pasirodymai, atitinkantys folklorinę šventės dvasią.

Svarbus tradicinis šventės akcentas yra amatininkų globėjui šv. Kazimierui pagerbti organizuojama eisena, kuria, kaip įprasta, atidaroma Kaziuko mugė. Artimiausia mugė Vilniuje vyks 2019 m. kovo 1-3 dienomis.

Daugiau informacijos: www.kaziukomuge.lt

Vilniaus senamiestis
Kaina
0 eur.
Renginio vieta
Vilniaus senamiestis
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • InfoShow 2013

  InfoShow 2013

  Tai jau 11-tus metus vyksiantis informatiškiausias festivalis Lietuvoje

  Plačiau

 • Vidur vandenų

  Vidur vandenų

  Paukščių gausa, kvapnia žuvimi ir vandens pramogomis garsėjantis kraštas susipažinti su lietuvininkų kraštu, jo unikalumu ir siūlomomis pramogomis kviečia gegužės 16-17 dienomis gamtos šventėje Šilutėje ir Nemuno deltoje

  Plačiau

 • Gyvosios istorijos fesitvalis: Šventosios-Pabaisko mūšis

  Gyvosios istorijos fesitvalis: Šventosios-Pabaisko mūšis

  Rugsėjo 7 dieną, Pabaisko miestelyje (Ukmergės raj.) žvangės kalavijai ir atgis Viduramžių miesteliai bei amatai. Visus kviečiame į tradicinį gyvosios istorijos festivalį Šventosios-Pabaisko mūšis

  Plačiau