Kūryba / Mokslas


Kaunas

Kauno architektūros festivalis 2013

Kauno architektūros festivalis – tai pirmasis plataus masto tarptautinis profesinis-edukacinis architektūros renginys Lietuvoje, skirtas tiek architektūros profesionalams, tiek ir visiems, besidomintiems architektūra.

Festivalio tema – "Miesto centrinė dalis bei jos ryšys su upėmis". Programoje numatyta daugiau kaip 20 tarptautinių architektūros renginių studentams, architektams, miestiečiams – tai ir aukštųjų architektūros mokyklų studentų konkursas, tarptautinė mokslinė konferencija, viešos edukacinės paskaitos ir diskusijos, architektūros laboratorijos jauniems architektams, architektūros parodos, ekskursijos, architektūros bendradarbiavimo ir kt. projektai.

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
Daugiau informacijos rasite
www.kafe2013.lt
Bilietų pirkimo puslapis
-

Panašūs festivaliai

 • Šiaulių dienos 777

  Šiaulių dienos 777

  Šiemet Šiauliai ir šiauliečiai mini 777-ąjį miesto gimtadienį

  Plačiau

 • Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys'14

  Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bend...

  Plačiau

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau