Muzika


Kaunas, Alytus, Panevėžys, Radviliškis, Jurbarkas, Palanga, Vilnius

Kaunas Jazz 2016

Projektas Kaunas Jazz, atnešantis į Lietuvą, ne tik pavasarį, bet ir begalinį naujų emocijų, idėjų ir patirties pliūpsnį, vis auga ir tobulėja. Pradėtas nuo keleto koncertų, dabar jau turi ir kitų tradiciniais tapusių renginių: vasarą – vasaros džiazo koncertai senamiesčio kiemelyje, rudenį – Kaunas Jazz ruduo, žiemą – Kaunas Jazz metų koncertas, kasmet kuriamas filmas apie praėjusį Kaunas Jazz.

Kaunas Jazz festivalio organizatorių tikslas: pristatyti patį geriausią pasaulinės džiazo muzikos produktą Kaunui ir Lietuvai – įkvepia naujiems ieškojimams!

PROGRAMA

Combo, Raudondvario pl. 107, Kaunas ir kitos vietos
Kaina
5 - 37 EUR
Renginio vieta
Combo, Raudondvario pl. 107, Kaunas ir kitos vietos
Daugiau informacijos rasite
www.kaunasjazz.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.kaunasjazz.lt

Panašūs festivaliai

 • VAROM! summer fest'15

  VAROM! summer fest'15

  Blaivus festivalis

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2013

  Gatvės muzikos diena 2013

  Trečąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti jau septintajį kartą išeis tūkstančiai žmonių. "Gatvės muzikos diena" - šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje - muzikos kalba

  Plačiau

 • Pure Future Hacienda 2013

  Pure Future Hacienda 2013

  Šiais metais Pure Future vyks Rugpjūčio 14 – 18 dienomis, Per Žolines. Trakų pilyje vyksta išskirtiniai koncertai ir uždaromasis festivalio renginys, kiti renginiai vyksta šalia pilies esančioje teritorijoje kempinge "Slėnis SPA Resort"

  Plačiau