Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

Karklė 2016

Šią vasarą pajūryje jau septintą kartą rengiamo muzikos ir pramogų festivalio „Karkle Live Music Beach 2016“ organizatoriai nenuleidžia pernai į „Rudimental“ bei „Example“ lygį pakeltos kartelės ir vėl atveža grupes tiesiai iš naujausių Europos muzikos topų sąrašo.

Šiemet vieni iš Karklės festivalio hedlainerių bus dramenbeiso duetas iš Anglijos „Sigma“. Tai ta pati kompanija, kuri į pasaulį paleido puikiai žinomus pirmąsias pozicijas Jungtinės Karalystės singlų topuose pasiekusius hitus „Nobody to love“ ar „Changing“ su Paloma Faith, o taip pat dar visai šviežią „Coming Home“ su Rita Ora ir daugelį kitų, šiuo metu skambančių iš įvairių šaltinių.

Plati atlikėjų geografija

Suprantama, tai bus tik vienas iš planuojamų pasaulinio lygio šou Karklėje per keturias dienas ir tris naktis, nes paprastai šiame festivalyje įvyksta apie 60 įvairių žanrų pasirodymų, o šiemet organizatoriai dar pasišovė įgyvendinti idėją sukviesti atlikėjus iš kuo daugiau skirtingų šalių bei pristatyti itin platų multikultūrinį muzikinį paveikslą. Tad prie tradicinių festivalio propaguojamų vertybių – muzikos, meilės, laisvės, tolerancijos dar prisideda ir tautų draugystė.

Atlikėjai:


Naughty Boy (UK)

Redfoo (USA)

Hot Chip (UK)

Sigma (UK)

Dub FX (AUS)

Beardyman (UK)

Big Mountain (USA)

Monarchy (UK)

Vök (IS)

Carnival Youth (LV)

Rebolledo (MX)

Krambambulya (BY)

The Hardkiss (UA)

Andrius Mamontovas (LT)

Leon Somov & Jazzu (LT)

Beissoul & Einius (LT)

Skamp (LT)

Naktinės personos (LT)

„BIX“ (LT)

„Green Room“ (GE)

Samanta (LT)

Lake Avalon (NL)


IR KT.

Karklė, Klaipėdos rajonas
Kaina
Nuo 45 EUR
Renginio vieta
Karklė, Klaipėdos rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.karkle.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Kultūros naktis

  Kultūros naktis

  Naktį iš birželio 16 į 17 d. Vilniaus miesto gyventojus ir svečius kultūringai naktinėti gundys jau šeštoji "Kultūros naktis". Nuo šeštos vakaro iki dviejų nakties miegoti neleis per 100 nemokamų renginių

  Plačiau

 • Broma Jazz

  Broma Jazz

  "Broma Jazz" – pirmasis džiazo festivalis Lietuvos centre. Kėdainius prisijaukinęs džiazas čia skamba jau bene 40 metų. Atėjo tinkamiausias laikas palepinti miestiečius bei patenkinti miesto muzikos poreikį. Festivalio programoje šeši nemokami gyvo garso džiaz...

  Plačiau

 • Debesų Pieva 2018

  Debesų Pieva 2018

  „Atsivėrusių durų“ renginys gamtos apsuptyje

  Plačiau