Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

Karklė 2016

Šią vasarą pajūryje jau septintą kartą rengiamo muzikos ir pramogų festivalio „Karkle Live Music Beach 2016“ organizatoriai nenuleidžia pernai į „Rudimental“ bei „Example“ lygį pakeltos kartelės ir vėl atveža grupes tiesiai iš naujausių Europos muzikos topų sąrašo.

Šiemet vieni iš Karklės festivalio hedlainerių bus dramenbeiso duetas iš Anglijos „Sigma“. Tai ta pati kompanija, kuri į pasaulį paleido puikiai žinomus pirmąsias pozicijas Jungtinės Karalystės singlų topuose pasiekusius hitus „Nobody to love“ ar „Changing“ su Paloma Faith, o taip pat dar visai šviežią „Coming Home“ su Rita Ora ir daugelį kitų, šiuo metu skambančių iš įvairių šaltinių.

Plati atlikėjų geografija

Suprantama, tai bus tik vienas iš planuojamų pasaulinio lygio šou Karklėje per keturias dienas ir tris naktis, nes paprastai šiame festivalyje įvyksta apie 60 įvairių žanrų pasirodymų, o šiemet organizatoriai dar pasišovė įgyvendinti idėją sukviesti atlikėjus iš kuo daugiau skirtingų šalių bei pristatyti itin platų multikultūrinį muzikinį paveikslą. Tad prie tradicinių festivalio propaguojamų vertybių – muzikos, meilės, laisvės, tolerancijos dar prisideda ir tautų draugystė.

Atlikėjai:


Naughty Boy (UK)

Redfoo (USA)

Hot Chip (UK)

Sigma (UK)

Dub FX (AUS)

Beardyman (UK)

Big Mountain (USA)

Monarchy (UK)

Vök (IS)

Carnival Youth (LV)

Rebolledo (MX)

Krambambulya (BY)

The Hardkiss (UA)

Andrius Mamontovas (LT)

Leon Somov & Jazzu (LT)

Beissoul & Einius (LT)

Skamp (LT)

Naktinės personos (LT)

„BIX“ (LT)

„Green Room“ (GE)

Samanta (LT)

Lake Avalon (NL)


IR KT.

Karklė, Klaipėdos rajonas
Kaina
Nuo 45 EUR
Renginio vieta
Karklė, Klaipėdos rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.karkle.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • XI Bistrampolio festivalis

  XI Bistrampolio festivalis

  XI tarptautinis Bistrampolio festivalis Bistrampolis kyla iš slėnio - lyg kitokio buvimo vizija Panevėžio lygumose. O gal dėl to, kad čia jau visas dešimtmetis skamba muzika ir pamažu dėliojasi XXI amžiaus Bistrampolio dvaro istorija

  Plačiau

 • KILKIM ŽAIBU XV

  KILKIM ŽAIBU XV

  Unikalus festivalis šiandien yra didžiausias tarp tokio žanro renginių ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytinėje Europoje. Renginio pavadinimas atspindi netradicinę renginio dvasią

  Plačiau

 • Devilstone 2015

  Devilstone 2015

  Muzikos festivalis gamtoje. Keturios dienos ekstremalios muzikos ir beprotiško rokenrolo!

  Plačiau

Taip pat skaitykite