Muzika / Vasaros (open air)


Klaipėda

Karklė 2016

Šią vasarą pajūryje jau septintą kartą rengiamo muzikos ir pramogų festivalio „Karkle Live Music Beach 2016“ organizatoriai nenuleidžia pernai į „Rudimental“ bei „Example“ lygį pakeltos kartelės ir vėl atveža grupes tiesiai iš naujausių Europos muzikos topų sąrašo.

Šiemet vieni iš Karklės festivalio hedlainerių bus dramenbeiso duetas iš Anglijos „Sigma“. Tai ta pati kompanija, kuri į pasaulį paleido puikiai žinomus pirmąsias pozicijas Jungtinės Karalystės singlų topuose pasiekusius hitus „Nobody to love“ ar „Changing“ su Paloma Faith, o taip pat dar visai šviežią „Coming Home“ su Rita Ora ir daugelį kitų, šiuo metu skambančių iš įvairių šaltinių.

Plati atlikėjų geografija

Suprantama, tai bus tik vienas iš planuojamų pasaulinio lygio šou Karklėje per keturias dienas ir tris naktis, nes paprastai šiame festivalyje įvyksta apie 60 įvairių žanrų pasirodymų, o šiemet organizatoriai dar pasišovė įgyvendinti idėją sukviesti atlikėjus iš kuo daugiau skirtingų šalių bei pristatyti itin platų multikultūrinį muzikinį paveikslą. Tad prie tradicinių festivalio propaguojamų vertybių – muzikos, meilės, laisvės, tolerancijos dar prisideda ir tautų draugystė.

Atlikėjai:


Naughty Boy (UK)

Redfoo (USA)

Hot Chip (UK)

Sigma (UK)

Dub FX (AUS)

Beardyman (UK)

Big Mountain (USA)

Monarchy (UK)

Vök (IS)

Carnival Youth (LV)

Rebolledo (MX)

Krambambulya (BY)

The Hardkiss (UA)

Andrius Mamontovas (LT)

Leon Somov & Jazzu (LT)

Beissoul & Einius (LT)

Skamp (LT)

Naktinės personos (LT)

„BIX“ (LT)

„Green Room“ (GE)

Samanta (LT)

Lake Avalon (NL)


IR KT.

Karklė, Klaipėdos rajonas
Kaina
Nuo 45 EUR
Renginio vieta
Karklė, Klaipėdos rajonas
Daugiau informacijos rasite
www.karkle.com
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai

 • Vidur girių

  Vidur girių

  Pavasario šventė Dzūkijos miškuose

  Plačiau

 • Vilniaus Fejerija 2014

  Vilniaus Fejerija 2014

  Fejerverkų festivaliai VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintys renginiai, kurie žiūrovų nepalieka abejingų. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų

  Plačiau

 • Vilniaus festivalis 2013

  Vilniaus festivalis 2013

  Vilniaus festivalis kasmet įgyja vis svaresnį pripažinimą Lietuvoje ir Europoje, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių. Vilniaus festivalis tapo vienu ryškiausių Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono renginių ne tik dėl žymiausių pasaulio muzikų...

  Plačiau