Muzika / Vasaros (open air)


Vilnius

KAIRĖNŲ VASAROS FESTIVALIS

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT" ir restoranas "AULA" jau antrą kartą rengia vasaros festivalį VU Botanikos sode. Pernai vadinęsis "Bardų vasaros festivaliu", šiais metais taps "Kairėnų vasaros festivaliu" ir gerokai išplės savo programą, kurioje derės džiazas, estradinės dainos, prancūziškos baladės, autorinės dainos. Nuo gegužės 25 iki rugsėjo 7 d. bus surengta 10 koncertų, kuriuose pasirodys Lietuvos publikai gerai pažįstami ir mylimi atlikėjai.

Koncertai vyksta VU botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis arba pavieniui. Ir tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste.

Kairėnų g. 43, Vilnius
Kaina
33 Lt
Renginio vieta
Kairėnų g. 43, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.bardai.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Broma Jazz

  Broma Jazz

  "Broma Jazz" – pirmasis džiazo festivalis Lietuvos centre. Kėdainius prisijaukinęs džiazas čia skamba jau bene 40 metų. Atėjo tinkamiausias laikas palepinti miestiečius bei patenkinti miesto muzikos poreikį. Festivalio programoje šeši nemokami gyvo garso džiaz...

  Plačiau

 • Tai - Aš

  Tai - Aš

  Festivalis "Tai aš" organizuojamas jau 10-ą kartą. Tai pats didžiausias dainuojamosios poezijos renginys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

  Plačiau

 • Rafta 2014

  Rafta 2014

  Nemokamas akustinės/elektroninės muzikos festivalis Kuršių Marių viduryje ant plūduriuojančios scenos

  Plačiau