Muzika


Klaipėda

Jaunoji Džiazo Banga 2013

Nuo 1994 m., Klaipėdoje pradėjus organizuoti Džiazo festivalį, miestas tapo žinomas kaip džiazo uostas, sukviečiantis geros muzikos gerbėjus iš visos Lietuvos bei kitų šalių. Per šešiolika gyvavimo metų Festivalio dėka Klaipėdą aplankė pasaulinės džiazo muzikos žvaigždės, o jų stebėti - į atvirus koncertus suvažiuoja šeimos drauge su vaikais iš visos Lietuvos.

Kiekvieno festivalio metu įsitikindavome, kad jaunimas – vieni entuziastiškiausių džiazinės muzikos fanų. Tad nusprendėme, kad turėtume neprarasti šio potencialo, mūsų talentingajai Lietuvos jaunuomenei palikdami tik klausytojų poziciją, o priešingai – jį dar labiau uždegt. Juk pasaulinės muzikos perlai, tokie kaip Earth, Wind & Fire daina "September" ar Mac Huff "Big City Swing" bei kiti garsūs džiazo muzikos šedevrai, bendrai atliekami iš visos Lietuvos suvažiavusių vaikų bei jaunimo chorų, neabejotinai įgytų visai kitą skambesį, atspalvį bei jėgą. Na, o prisijungus jauniesiems džiazinio šokio, svingo ar lindyhopo šokėjams, Vaikų ir jaunimo kolektyvų šventė taptų tikra Džiazo Fiesta - šventė, kurią patys vaikai bei jaunimas surengtų patys sau, savo draugams, miestui bei Klaipėdos svečiams.

Ketvirtoji Vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė "Jaunoji džiazo banga", vyksianti birželio 2 d., šiemet bus įsimitina visiems dalyviams, kadangi sulauksime ypatingos viešnios – garsaus Amerikos džiazo dainininko Rei Čiarlzo (Ray Charles) dukros Šeilos Rei Čiarlz (Sheila Raye Charles).

Kruizinių laivų terminalas, Pilies g.
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Kruizinių laivų terminalas, Pilies g.
Daugiau informacijos rasite
www.jazz.lt

Panašūs festivaliai