Teatras


Panevėžys

IX KAMERINIŲ SPEKTAKLIŲ FESTIVALIS

Devintus metus organizuojamas Kamerinių spektaklių festivalis tapo neatskiriama Panevėžio kultūrinio gyvenimo dalimi ir pelnė išskirtinį panevėžiečių ir miesto svečių susidomėjimą.

Šiais metais festivalio spektaklių paletėje išvysime aštuonis iš dvylikos originalios lietuviškos dramaturgijos kūrinių, puikius režisūrinius sprendimus, sutiksime žinomus ir mylimus aktorius.

Festivalį balandžio 3 d. atidarys organizatoriai - Panevėžio teatras "Menas" su premjeriniu spektakliu V. Krėvės "Raganius", balandžio 4 d. J. Tumo - Vaižganto – "Žemės ar moters", Alytaus teatras - pagal garsų Jurgio Kunčino romaną "Tūla arba esame okupuota šalis". Nudžiuginsime ne tik suaugusius, jaunimą, bet ir mažuosius žiūrovus su Cezario grupės nuotykiniu spektakliu "Super agentas 000" ir J. Miltinio dramos teatro – "Anė iš Žaliastogių" (Mažojoje salėje). Abiejų vaikiškų spektaklių režisierius - žinomas ir talentingas jaunosios kartos atstovas Antanas Gluskinas. Jaunimui – Atviro rato pjesė "Brangioji mokytoja", kurios epicentre žiaurus, gerai apgalvotas mokinių psichologinis ir fizinis smurtas prieš mokytoją. Menų spaustuvės spektaklis "Ribos" atskleis maištaujančio, jauno žmogaus požiūrį į nustatytas elgesio taisykles, moralines visuomenės normas ir savotišką kovą, nesusitaikymą ir nepritarimą joms. Šiaulių dramos teatro spektaklis "Už durų" dar kartą patvirtins, koks yra svarbus žmogaus poreikis bendrauti… Poezijos mylėtojams - spektaklis pagal P. Širvio eiles "Nutolę toliai" (Cezario grupė), Nacionalinio dramos teatro – "Laiškai į niekur"(pagal iškilių poetų R.M. Rilkės, M. Cvetajevos ir B. Pasternako kūrybą). Gyvenimiškas, bet nepaprastas istorijas papasakos Trupės Liūdi spektaklis "Mano vardas Čarlis", Keistuolių teatro - "Švęsti kosmose ir tvarte" ir Klaipėdos jaunimo teatro - "Paukštyno bendrabutis".

Vasario 16-osios g. 19, Panevėžys
Kaina
25,20,15 Lt, *taikomos nuolaidos
Renginio vieta
Vasario 16-osios g. 19, Panevėžys
Daugiau informacijos rasite
www.teatrasmenas.lt
Bilietų pirkimo puslapis
Teatro „Menas“ kasoje

Panašūs festivaliai