Šokis


Vilnius

IV-as tarptautinis AfroLatin festivalis "One love"

Kasmet vykstantys AfroLatin stiliaus šokių studijos "Souls" organizuojami festivaliai, jau turi savo gerbėjų auditoriją ir patrauklų AfroLatin šokių asortimentą: praktikuojama apie 20 skirtingų AfroLatin šokių, edukaciniam procesui vadovauja stipriausi savos srities šokių specialistai iš užsienio ir Lietuvos. Festivalių dienomis vyksta praktika, o vakarais - geriausių iš užsienio šalių atkeliavusių šokių meistrų bei scenos šokio atlikėjų pasirodymai, žaismingi visų dalyvaujančių šokėjų konkursai, entuziastingos improvizacijos ir jaukūs bendravimo vakarai. Pradedantiesiems šokėjams tai būna puiki proga išbandyti save šokių aikštelėje, o pažengusiesiems pasišokti su naujais, jų lygį atitinkančiais partneriais, tačiau didžiausia visų šokėjų svajonė - pabendrauti ir pašokti su savo svajonių mokytoju.

"Renginio dienomis mes tampame viena didelė šeima. Tris dienas mes kartu gyvename, valgome, bendraujame, mokomės, šokame, o kai festivalis baigiasi mums niekaip neišeina atsisveikinti. Nenorime išsiskirti... Ir neišsiskiriame. Kasmet mes susitinkam Lietuvos sostinėje Vilniuje pačiu gražiausiu metų laiku. Ilgimės šio laiko ištisus metus. Čia randame dideles sielas ir širdis, kurios moko ir mokosi. Tai mūsų Meilės, Ramybės ir grožio Šventė, kurią išreiškiame šokiu ir muzika. Tikrai linkime visiems bent kartą išgyventi šį nuostabų jausmą..." – širdim taria kiekvienas, kuriam teko bent kartą apsilankyti šiame renginyje.

• Žymiausi šokių meistrai ir DJ iš visų penkių Pasaulio žemynų;
• Per 30 skirtingų AfroLatin šokių;
• Žavios bilietų, ypač pradedantiesiems, kainos;
• Šou animacijos – pamokos su garsiais Pasaulio šokio meistrais;
• Jausmingos Body styling pamokos;
• Klausimų – atsakymų, šokių istorijos pamokos su šokių mokytojais ir organizatoriais;
• Mėgėjų ir profesionalų Jack and Jill konkursai ir improvizacijos, puikūs prizai;
• Stulbinantys pasirodymai, karštos šokių vakarėlių naktys;
• Specialūs 1 savaitės pasiūlymai, norintiems pakeliauti po Lietuvą;

Joan Soriano

Junkitės prie mūsų šėlsmo Bachata, Rueda de Bachata, Bolero, Bachata Acrobatics, Bachatango, Tango, Merengue, Reggeaton, Salsa, Son, Zouk, Samba de Gafieira, Kizomba, Semba, Kuduro, Žaliojo iškyšulio, Kaizen, Afro Rumba, Flamenco, Zumba ir kitų šokių pamokose ir eksperimentiniuose šou!

Šiemet festivalio programoje ypatingas įvykis - Bachatos Kunigaikščio - Joan Soriano gyvo garso koncertas! Afrikos įtaka papuošti Joan Soriano muzikos ritmai, palietė daugelio šokėjų širdis, todėl  Joan'as nuolatos rengia turus po JAV ir Europą. Europoje anksčiau pasirodė tarptautiniuose festivaliuose, tokiuose kaip: "Music Meeting" (NL), "Pole Pole" (BE), "Førde Folk Festival" (NO), "Zomer van Antwerpen" (BE).

Joan Soriano koncertas vyks birželio 16 d., nuo 22 val. viešbutyje "Crowne plaza".

Festivalio programa čia

 

Crowne Plaza Vilnius, M. K. Čiurlionio gatvė 84, Vilnius LT-03100
Kaina
52 - 552 Lt
Renginio vieta
Crowne Plaza Vilnius, M. K. Čiurlionio gatvė 84, Vilnius LT-03100
Daugiau informacijos rasite
www.afrolatin.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai