Kinas


Vilnius

International Šoblė Film Festival'17

Kiek atsinaujinęs ir su geriausiais linkėjimais „Šoblės Kino Festivalis“ Jums sako „Labas!“ 2017-aisiais metais ir tikisi pasimatyti su visais kino kūrėjais, mėgėjais, entuziastais, buvusiais ir esamais LMTA studentais ir dėstytojais, kolegomis, draugais, draugų draugais bei svečiais, nes šįmet festivalio tema „karta kartai“, kuri primena, jog visų labai pasiilgom ir tikimės pasimatyti bei prisiminti vieni kitų nuotykius ir darbus, tad skelbiame registracijos į festivalį pradžią! Nieko nelaukę pildykite registracijos formą naujame ir nuo šiol visada gyvuosiančiame festivalio internetiniame puslapyje! Ten rasite ir šių metų festivalio programas bei visą svarbią informaciją. Jei kils klausimų ar turite pasiūlymų lauksime Jūsų laiškų!

REGISTRACIJA ČIA: http://soble.filmtv.lmta.lt
REGISTRATION STARTS NOW HERE: http://soble.filmtv.lmta.lt

Šįmet kviečiame registruotis į šias programas:
1.„Unprecedented showcase“ - Graduates of the LMTA film debut teases, test material. 
2. „Funniest creations: advertising and reportages“- LMTA students’ and teachers’ created commercials and reportages.
3. „Observed invisible“ - 15/16 year LMTA students short film competition program. 
4. „Latter’s 10th anniversary of the best short films“ - LMTA students most cinematographic competitive short films program.

Likusias festivalio programas, kurias rasite festivalio internetiniame puslapyje, sudarys „Šoblės Kino Klubas“ nariai bendradarbiaudami su festivalio partneriais. Kartu mums labai svarbios ir Jūsų rekomendacijos, tad peržvelgę visas festivalio programas galite siųsti mums laiškus su rekomenduojamais filmais - tik nepamirškite nurodyti ir į kurią programą siūlote:)

Iš visų Šoblės mylėtojų širdžių norime padėkoti mus mylintiems, globojantiems ir remiantiems: „AVAKA“, „AMII“, „Meno Avilys“, „Lithuanian Shorts“, „CILECT“, „Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija“ ir kitiems! Ačiū!

T.Kosčiuškos g. 10, Vilnius
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
T.Kosčiuškos g. 10, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
soble.filmtv.lmta.lt

Panašūs festivaliai