Kūryba / Mokslas / Senieji amatai / Vasaros (open air)


Kaunas

InfoShow 2013

InfoShow - tai jau 11-tus metus vyksiantis informatiškiausias festivalis Lietuvoje. Kauno Technologijos Universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybės InfoSA organizuojamas išskirtinis renginys balandžio 12-21 dienomis kviečia Jus ne tik tobulėti, bet ir pasinerti į tikrąją kultūros ir studentiškų pramogų fiestą. Šiais metais kviečiame į šiuos renginius:

04.05 InfoShow orientacinės varžybos - "InfoShow dienoraštis"
Puiki proga tau ir tavo šauniai draugų komandai išbandyti jėgas, klaidžiojant Kauno miesto gatvėmis ir klystkeliais, išbandyti savo komunikavimo gebėjimus, gudrumą bei įžvalgumą. Lysk iš namų ir įrodyk, kad gali rasti netik kojines savo kambaryje! Greičiausiai trasą įveikusios komandos galės mėgautis garbe ir prizais. Visa informacija apie žaidimą, registracija ir pats žaidimas vyks tarptautinio orientacinių žaidimų tinklo Encounter puslapyje: http://vilnius.en.cx/GameDetails.aspx?gid=41608 P.S. neišsigąskit "vilnius.en.cx" domeno - žaidimas vyks Kaune :) Truputis informacijos pirmą kart girdintiems apie Encounter: Kas yra Encounter?

04.12-14 Lan Party.
Kiekvienais metais Lan Party pritraukia žaidimų fanus atsinešti savo kompiuterius į KTU Elektronikos rūmus ir visą savaitgalį praleisti virtualioje erdvėje. Renginio metu dalyviai rungiasi oficialiuose populiarių žaidimų turnyruose, taip pat vyksta atskiri, pačių žaidėjų suorganizuoti mini turnyrai. Lan Party jau pamėgo ne tik gerai praleisti laiką nusiteikę studentai, bet ir geriausi Lietuvos žaidėjai.

04.13 Hack konferencija
Kaip tapti įsilaužėliu ir būti nepagautam? Kokios yra dažniausios saugumo spragos, ir kaip jomis galima pasinaudoti? Šiais klausimais ir įvairiomis istorijomis pasidalins įsilaužėliai ir saugumo ekspertai InfoShow festivalio metu, konferencijoje "Hakeriai". Renginyje bus išgirstos abi pusės tiek iš "programišių", tiek iš serverių administratorių.

04.15 Mobile Dev konferencija
Konferencijoje specialistai skaitys pranešimus aktualiomis temomis mobiliųjų telefonų rinkoje. Pranešimai orientuoti tiek į pradedančius domėtis, tiek į patyrusius: aptarinėsime šios rinkos tendencijas ir perspektyvas bei kylančias problemas šios dienos vartotojui, naudojantis mobiliais įrenginiais. Gale konferencijos padarysime "Open Grid", kur galės pasisakyti kiekvienas norintysis.

04.16 Multimedijų konferencija
Šioje konferencijoje bus galima ne tik pasinerti į fotografijos bei kino meno užkulisius, susipažinti su naujausiomis 3D programų technologijomis, bet ir sužinoti, kas gi vis dėl to yra tos multimedijos, kaip veikia įvairios filmų bei nuotraukų ir muzikos apdorojimo programos. Konferencijos metu bus pristatomi įvairūs pranešimai susiję su įvairiomis medijomis bei jų panaudojimu kino meno, fotografijos, muzikos srityse. Galbūt konferencijos metu Tu išgirsi tai, ko dar niekad nesi girdėjęs, galėsi užduoti visus Tau rūpimus klausimus ir plačiau susipažinti su mutimedijų svarba visuomeniniame gyvenime.

04.17 Technologijų konferencija
Konferencijoje bus pasakojama apie naujausias technologijas, kurias pristatys įvairių įmonių atstovai. Pranešėjai supažindins su perspektyviausiomis ateities technologijomis bei jų panaudojimo galimybėmis.

04.17 Grifų medžioklė
Tai nuotaikingas komandinis fotografijos konkursas. Puiki proga parodyti savo genialumą, fotografijos sugebėjimus ir pašėlusiai praleisti laiką. O taisyklės labai paprastos; Suburk komandą(3-5 žmonės) , turėk vieną veikiantį fotoaparatą, originalių minčių bei vaizduotę. Žinoma, nepamiršk su savimi pasiimti ir geros nuotaikos. Per visą laiką Tavoji komanda turi kuo įdomiau, šmaikščiau ir originaliau nufotografuoti sąraše pateiktus daiktus (pvz. keturlapis dobilas, troleibuso nindzė). Šiuos žodžius sužinosite tik žaidimo pradžioje, todėl galite net nevarginti galvelės galvodami, ką gali tekti fotografuoti ir kaip tai įgyvendinti. Kiekvienoje nuotraukoje turi būti bent vienas komandos narys. Taigi, bus proga pasidaryti ir šmaikščią fotosesiją. Gal būtent Jūs nufotografuosite daugiausiai kadrų pagal sąrašą, surinksite daugiausiai taškų ir laimėsite? Juk sakoma, kas nerizikuoja- tas negeria šampano. Laimėtojų laukia vertingi prizai.

04.18 Numesk seną – gauk naują!
Mes žinome, kaip tau nusibodo Tavo senasis telefonas... Pažiūrėk į jį - koks jis nutrintas, perskilęs ir neišmanus... Pagalvoji, kaip norėtum jį mesti toli už ryšio zonos ribų ir daugiau jo nebematyti... Mes Tau padėsime! Dabar Tu turi šansą! Ateik į renginį "Numesk seną gauk naują". Numesk savo veikiantį mobilųjį telefoną, dalyvauk žaidime ir laimėk naują. Pakviesk savo draugus, nes renginio organizatoriai žada neužmirštamų įspūdžių, žaidimų, karštos arbatos, galėsi įsiamžinti nuotraukoje su senuoju savo telefonu, šokti pagal "gyvą" muziką ir mėgautis siurprizais.

04.18 Barų Vakaras Šeši barai - šeši muzikos stiliai!
Jau balandžio 18d. šis šūkis sujungs populiariausius Kauno barus ir suvienys alternatyvios muzikos gerbėjus legendiniam vakarėliui.Nepamirškite jau tradicija tapusia "Barų vakaro" transporto priemonės - InfoTroleibuso. Šį kart kelionėje aplink Laisvės alėją troleibuso ūsus bandys nutraukti Three arm people. Ieškantiems iššūkių - išskirtinė galimybė gauti "Barų vakaro bėgiko" sertifikatą! Taisyklės labai paprastos: vakarėlio metu apsilankyk VISUOSE ŠEŠIUOSE renginyje dalyvaujančiuose baruose, surink šešis tai patvirtinančius lipdukus (juos gausite pasivaišinę bent vienu bokalu studentiškos duonos) ir prizas tavo!

04.19-21 Anime Nights Didžiausias japonų animacijos ir kultūros renginys vyksiantis kino teatre "Romuva" Kaune, kaip ir kasmet, taip ir šiemet vienys tiek Anime fanus, tiek tuos, kurie yra neabejingi unikaliam kinui. Vienas iš renginio siekių atskleisti kitokį kino bei animacijos pasaulį ir rytietiškos kultūros subtilybes. Kas jūsų laukia šiais metais: Net dvi naktis neatsitraukdami nuo ekrano galėsite stebėti geriausius bei naujausius japoniškos animacijos filmus bei serialus, pertraukėlių metu leisime atsikvėpti, pasimėgauti karštos arbatos puodeliu ar maistu. O kad pertraukos taip neprailgtų siūlysime jėgas išbandyti mūsų paruoštuose žaidimuose ir atrakcijose, kuriuose turėsite progą laimėti šaunius prizus. "AnimeDay" dalyje kitoks anime mylėtojų gyvenimo būdas atsiskleis "Cosplay" konkurse, kūrybiškumas liesis per kraštus peržiūrint Jūsų kurtus muzikinius anime klipus (AMV), o Jūsų piešimo įgūdžiai bus įvertinti Manga konkurse. Geriausiųjų kaip ir kasmet laukia prizai bei šlovė!

04.20 Web konferencija
Web konferencija - tai pati populiariausia festivalio InfoShow konferencija, kviečianti interneto technologijų entuziastus pasiklausyti savo srities profesionalų patarimų. Šiais metais išgirsime apie naujas klientinės dalies (frontend) optimizavimo technikas, apie įvairiausių serverio pusės kalbų pliusus ir minusus, sužinosime, kaip sumažinti serverio apkrovas, išnaudojant vartotojo resursus bei kas naujo debesijos pasaulyje. Visi pranešėjai - savo srities specialistai, ne vienerius metus dirbantys su web technologijomis, todel nepraleisk galimybės pasisemti įdomios ir naudingos patirties!

Lauksime jūsų visuose vykstančiuose renginiuose! Visą informaciją taip pat galite sekti http://infoshow.info/

Kauno miestas
Renginio vieta
Kauno miestas
Daugiau informacijos rasite
infoshow.info

Panašūs festivaliai