Muzika


Klaipėda

III–ASIS TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO NACIONALINĖS DAINOS KONKURSAS "GARSŲ PALE

Jau trečią kartą pavasariu skambanti "Garsų paletė" kviečia visus, neabejingus lietuviškai dainai. Šiemet Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuojamame III-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkurse "Garsų paletė" skambės daugybė autorinių, šiuolaikiškai aranžuotų ir "gyvai" atliekamų dainų ne tik lietuvių, bet ir latvių bei rusų kalbomis. Konkurse varžysis vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai bei solistai iš visos Lietuvos: Kauno, Šiaulių, Skuodo, Palangos, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Mažeikių, Plungės, Gargždų ir, žinoma, Klaipėdos. Taip pat dalyvaus svečiai iš Liepojos, Jelgavos, Daugpilio. Konkursas vyks kovo 29 d. 14 val. renginių salėje "Vakaris" (viešbutis "Amberton Klaipėda", Naujojo Sodo g. 1). Padovanokite sau gražių, skambančių akimirkų!

Renginių salė „Vakaris“ (viešbutis „Amberton Klaipėda“, Naujojo Sodo g. 1).
Kaina
Vaikams - 3 Lt., suaugusiems - 5 Lt.
Renginio vieta
Renginių salė „Vakaris“ (viešbutis „Amberton Klaipėda“, Naujojo Sodo g. 1).
Daugiau informacijos rasite
www.kvlc.lt

Panašūs festivaliai

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau

 • B A L T I C A  2 0 1 4

  B A L T I C A 2 0 1 4

  Viena iš svarbiausių laimės sąlygų – gyventi ir klestėti savo namuose, darnioje šeimoje, paveldėtoje ir nuolat gimstančioje kultūroje, savo Tėvynėje

  Plačiau

 • Galapagai'18

  Galapagai'18

  Muzikos ir aktyvių pramogų festivalis

  Plačiau