Muzika


Klaipėda

III–ASIS TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO NACIONALINĖS DAINOS KONKURSAS "GARSŲ PALE

Jau trečią kartą pavasariu skambanti "Garsų paletė" kviečia visus, neabejingus lietuviškai dainai. Šiemet Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuojamame III-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkurse "Garsų paletė" skambės daugybė autorinių, šiuolaikiškai aranžuotų ir "gyvai" atliekamų dainų ne tik lietuvių, bet ir latvių bei rusų kalbomis. Konkurse varžysis vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai bei solistai iš visos Lietuvos: Kauno, Šiaulių, Skuodo, Palangos, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Mažeikių, Plungės, Gargždų ir, žinoma, Klaipėdos. Taip pat dalyvaus svečiai iš Liepojos, Jelgavos, Daugpilio. Konkursas vyks kovo 29 d. 14 val. renginių salėje "Vakaris" (viešbutis "Amberton Klaipėda", Naujojo Sodo g. 1). Padovanokite sau gražių, skambančių akimirkų!

Renginių salė „Vakaris“ (viešbutis „Amberton Klaipėda“, Naujojo Sodo g. 1).
Kaina
Vaikams - 3 Lt., suaugusiems - 5 Lt.
Renginio vieta
Renginių salė „Vakaris“ (viešbutis „Amberton Klaipėda“, Naujojo Sodo g. 1).
Daugiau informacijos rasite
www.kvlc.lt

Panašūs festivaliai

 • Supynes Festival 2018

  Supynes Festival 2018

  Vieta ,,sūpynėtojams"

  Plačiau

 • Parbėg laivelis

  Parbėg laivelis

  Tarptautinis folkloro festivalis "Parbėg laivelis" - viena didžiausių etninės kultūros švenčių Vakarų Lietuvoje, įtraukta į Tarptautinės liaudies meno organizacijos CIOFF prie UNESCO festivalių kalendorių. Įvairiataučius autentiško folkloro atlikėjų būrius sut...

  Plačiau

 • Live Camp'17

  Live Camp'17

  Kuriama tradicija siekiant suburti akustinių gitarų skambesį, ekologišką stovyklavimą ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones.

  Plačiau