Muzika


Vilnius

GREEN NIGHT 2012

Rugsėjo 28 d. sostinę žalia spalva nudažysiantis naktinių klubų festivalis GREEN NIGHT gali didžiuotis savo gretose turėdamas net 19 klubų, kuriuose šeimininkaus ir Lietuvos, ir užsienio didžėjai. Negana to, kartu su festivalio statusu GREEN NIGHT sau kelia ir kokybės kartelę – pasak organizatorių, klubinėtojų šiemet laukia ne šiaip muzikinė mišrainė, o koncentruota muzikinė programa.


"Džiugu matyti, kad GREEN NIGHT išsivystė net ne tradicinį į renginį, o į atskirą reiškinį. Dar smagiau, kad einama kokybės linkme ir kasmet jai skiriamas vis didesnis dėmesys: didėja muzikinė įvairovė, atsiranda daugiau svečių iš užsienio. Kartu su festivaliu, ir mes patys sau keliame didesnius reikalavimus – siekiame padaryti kaskart geriau, nei buvo pernai ”, - sako menų fabriko "Loftas", dalyvaujančio atvirų klubų naktyje nuo pat jos atsiradimo, atstovė Živilė Diawara.


Vienas iš renginio prodiuserių, visų 19 klubų muzikines programas vertinęs urbanistinės kultūros atstovas Vaiperis sako, jog naktinių klubų festivaliu, GREEN NIGH jau buvo tapęs ir anksčiau – tiesiog tik šiemet šis statusas buvo aiškiai įvardytas. "Club fest" žanro renginiams, kaip ir kitiems festivaliams, būdingos atskiros scenos su skirtingų stilių muzika, o didžiausias dėmesys yra skiriamas būtent programai.


Pasak jo, beieškant kokybės gimė ir muzikinių šeimų idėja. "Norėjome, kad lankytojas turėtų iš ko pasirinkti, o kartu jam nereikėtų bėgioti per tris klubus ieškant patinkančios muzikos – kad jis iš anksto žinotų, kur groja jo mėgstami atlikėjai ar pasidomėtų mažiau žinomais vardais", - naujai išsikeltus tikslus vardija didžėjus, pats ne kartą grojęs atvirų klubų naktyje.
Praėjusiais metais GREEN NIGHT ambasadoriumi tapęs "Happyendless" vokalistas Saulius Prūsaitis teigia itin besidžiaugiantis šių metų "ambasadore" – "bobute reklamoje su purškiamais dažais". "O iš tiesų esu visu šimtu procentu už šį projektą, kuris skleidžia labai teigiamą impulsą ir skatina linksmintis atsakingai, pozityviai ir taikiai", - tikina muzikantas, su grupe festivalio metu koncertuosiantis "Vasaros terasoje". Beje, tą dieną atlikėjas švęs ir savo gimtadienį. Paklaustas, kokia geriausia dovana jam būtų iš grynaito lankytojų, humoro jausmo nestokojantis Saulius nesidrovėdamas atsakė  – "grynųjų pinigų".

Nori ir tu pajusti gryną, sostinės gatves užtvindančią kokybiškos klubinės kultūros aurą? Ruoškis jau dabar! GREEN NIGHT festivalis su "Tuborg" priešakyje – rugsėjo 28-ąją, kartu su trimis pagrindinėmis scenomis, muzikinėmis šeimomis ir didžėjais iš JAV, Prancūzijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos!

P R O G R A M A

Ž E M Ė L A P I S

Vilnius
Kaina
Nemokamas
Daugiau informacijos rasite
www.tuborgbeer.lt

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai