Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Granatos'18

2018 m. rugpjūčio 3–5 d. jau šeštą kartą Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse muziką, unikalią aplinką ir kelioliką tūkstančių žmonių apjungs muzikos festivalis „Granatos Live“.

Muzikos festivalis „Granatos Live“ – tai trijų dienų muzikos, pramogų ir laimės savaitgalis, vykstantis kasmet nuo 2013-ųjų ir skirtas tiems, kam kokybiška muzika, gamtos artumas ir idiliška aplinka yra privalomi tikro festivalio požymiai. Festivalį sukūrėme ir tobuliname, nes gyvename muzika ir žinome, jog svarbūs ir gražūs dalykai dažniausiai nutinka tada, kai kartu gerai laiką leidžia linksmi ir pozityvūs žmonės. Per penkerius savo gyvavimo metus išgirsti tokių muzikos žvaigždžių kaip Ellie Goulding, Jessie Ware, Alan Walker, John Newman, „Bastille“, „Clean Bandit“ ir kt. sukvietęs bemaž 70 000 žiūrovų, festivalis 2018-aisiais žada ne mažiau ryškių pasirodymų.

L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės
Kaina
Nuo 44
Renginio vieta
L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės
Daugiau informacijos rasite
granatos.lt
Bilietų pirkimo puslapis
shop.piletilevi.ee

Panašūs festivaliai

 • Varom!

  Varom!

  Po VAROM! vardu slypinti entuziastų komanda rengia neįtikėtiną trijų dienų šventę po atviru dangumi ant ežero pakrantės– su daug geros ir tik "gyvos" muzikos, su erdvėmis meno dirbtuvėms ir projektams, su atvira širdimi naujai patirčiai, kuria pasirūpins kvali...

  Plačiau

 • Frankofonijos dienos Lietuvoje

  Frankofonijos dienos Lietuvoje

  Kovo mėnuo Lietuvoje - Frankofonijos šventė!

  Plačiau

 • Loftas Fest'17

  Loftas Fest'17

  Urbanistins muzikos ir menų festivalis

  Plačiau

Taip pat skaitykite