Vasaros (open air)


Šakiai

GrainField vasaros festivalis

„Grainfield“ – pirmą kartą pietvakarių Lietuvoje startuosiantis muzikos ir pramogų festivalis. Valiulių tvenkinio poilsiavietėje, Šakių mieste, birželio 19-21 dienomis.

Festivalio organizatoriai kvies į išskirtinį šiame Lietuvos krašte vyksiantį renginį. Festivalio pavadinimas (grain - grūdai, field - laukas) simbolizuoja grūdų laukus, kurie supa visą, būsimo renginio teritoriją. Išskirtinė festisvalio vieta ir vienintelis Lietuvoje, sportine dvasia alsuojantis muzikos festivalis, neabejotinai sužavės ir pritrauks minią tautiečių. Tris dienas ir dvi naktis Valiulių tvenkinio poilsiavietė taps muzikine ir pramogų zona.

Pagrindinėje festivalio muzikinėje scenoje lankytojų širdis drebins garsiausi Lietuvos elektroninės, pop, hip-hop, house, rock kultūrų muzikos atstovai, kurie muzikinį festivalį perjungs į aukščiausią pavarą. Pirmą kartą Lietuvos festivalių istorijoje, "GrainField" kvies melomanus i "Tylos scenos" (Silent Stage) palapinę, kurią festivalizuos garsiausi lietuvos didžėjai.

"Tyliosios" diskotekos metu, festivalio dalyviai naudojasi nemokamomis ausinėmis ir šokio muziką renkasi patys iš 2 – 3 kanalų, per kuriuos groja skir-tingų muzikos stilių festivalio DJ‘ai. Analogų Lietuvoje neturinti scena, kurioje dalyviai išreikš save, iš naujo atrasdami šokį ir svaiginantį muzikos pulsą.

Greta muzikinės festivalio erdvės puikiai derės aktyvi sporto ir pramogų zona. "Grainfield" sporto zonoje, kaip žuvis vandenyje, mokomąją programą festivalio dalyviams demonstruos Lietuvos Olimpinis vicečempionas, kanojininkas, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų laimėtojas ir prizininkas, Jevgenijus Šuklinas. Sausumos mylėtojai mėgausis mėgėjų lygos tinklinio varžybomis, kurias rengia Lietuvos tinklinio federacija. Pabusti ar toliau rasti jegu visai dienai bus Zumba Fitness treniruotė. Palaikyti žvalią nuotaiką ir festivalio judesį kvies trenerė, Laura Saunorienė Futbolo fanai ir vandeniui neabejingi "Grainfield" dalyviai spardys kamuolį ant vandens, futbolo baseine komandos varžysis kaip ir futbolo stadione.

Vasarotojai turės galimybę "festivaliauti" nesirūpindami, kaip jiems grįžti namo, nes čia jie turės galimybę įsikurti net dviejuose palapinių miesteliuose!

Valiulių tvenkinio poilsiavietė
Kaina
Nuo 15 EUR
Renginio vieta
Valiulių tvenkinio poilsiavietė
Daugiau informacijos rasite
www.grainfield.lt
Bilietų pirkimo puslapis
tiketa.lt

Panašūs festivaliai

 • Degantis Jonas

  Degantis Jonas

  Birželio 21-24 d. Latvijoje, pasienyje su Lietuva šalia pramoninių kanapių laukų Degantis Jonas atgims kartu su burneriais iš Lietuvos, Latvijos ir viso pasaulio - Degošais Jānis. Kviečiami visus kurie nori kurti nerealybę kartu.

  Plačiau

 • Galapagai 2016

  Galapagai 2016

  „Galapagai” – muzikos ir aktyvių pramogų festivalis, kasmet Zaraso ežero saloje buriantis neabejingus gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui

  Plačiau

 • GRANATOS LIVE

  GRANATOS LIVE

  GRANATOS LIVE - trijų dienų renginys, skirtas žmonėms, kuriems kokybiška muzika, įspūdinga gamta ir idiliška aplinka yra privalomi tikro festivalio atributai

  Plačiau