Kūryba / Muzika / Šokis / Sportas


Vilnius

Gatvės kultūros festivalis

Tai – platforma jauniesiems menininkams (gatvės šokėjams, atlikėjams, piešėjams, fotografams), taip pat kitiems aktiviems gatvės kultūros ir meno kūrėjams, kurti ir dalintis savo menu su kitais kultūros puoselėtojais siekiant skatinti jų užimtumą, bendravimą taikioje aplinkoje, savęs ir kultūros pažinimą, suvokimą per sau mėgstamą veiklą.

Urban Essentials yra pelno nesiekiantis festivalis, kuriam pradžią vykti sąlygojo neabėjingų menui ir kultūrai žmonių pastangos bei rėmėjų parama.

Gatvės kultūros festivalis Urban Essentials orientuotas į jaunimą, jų tėvus ir kitus atvirus kultūros ir meno vartotojus.

PRELIMINARUS RENGINIO VEIKLŲ SCENARIJUS

11.00 val. – Numatoma renginio veiklų pradžia (atidaromos durys).

11.00 val. – Dalyvių (šokėjų) registracijos pradžia.

11. 00 val. – Grafičių dirbtuvės (vyksta viso renginio metu).

Į renginį atvykę žmonės bus kviečiami stebėti prasidėjusias grafitti dirbtuves. Tam skirtoje ir piešimo priemonėmis aprūpintoje vietoje bus piešiami grafitti darbai tam tikra (nurodyta) su žalingų įpročių ir smurtinio bendravimo prevencija susijusia tema. Žiūrovams bus siūloma pabandyti piešti prisidedant prie bendro piešinio. Grafičių menas yra neatasiejama Hip-Hop‘o subkultūros (gatvės kultūros) dalis, kai žmogus spalvinėmis ir įdėjinėmis priemonėmis dalinasi savo kūryba su miestu.

Fotografijų paroda (vyksta viso renginio metu).

Arenos foje bus surengta jaunimo fotografijų paroda: joje bus eksponuojamos iki renginio surinktos fotografijos, kurių tema įvairios su prevencija bei gatvės kultūra susijusios veiklos. Jaunimas kviečiamas fotografuoti, kurti ir dalintis.

12.00 – 13.00 val. Muzika. Šok. Piešk. Susidraugauk. Dalinkis. Mokykis. Ruoškis.

12.30 val. – Dalyvių (šokėjų) registracijos pabaiga.

13.00 – 13.15 val. – Renginio atidarymas. Sveikinimas.

13.15 – 13.30 val. Muzika. Šokėjų rateliai (cyphers).

13.30 – 16.00 val.– Šokėjų atrankos.

Šokėjai dalyvauja poromis. Šokėjų atrankos vyksta taip: atsitiktinai parinktos poros pagal Dj parinktą atitinkamo šokio siliaus muziką kovoja viena prieš kitą siekdamos parodyti, tai, ką sugeba geriausio. Kiekvienos poros, vieno šokėjo išėjimo trukmė 30 sekundžių. Po parodomųjų dvikonų teisėjai išrenka po 8 stipriausias kiekvienos kategorijos (Hip-Hop, House, B-boying (breakdance)) poras, kurios toliau tarpusavyje kaunasi dvikovose.

16.00 – 16.45 val. Muzika. Šokėjų rateliai (cyphers).

16.45 – "Be Brave Essentials - URBAN ESSENTIALS" šokių kovų finalinis etapas.

Šio etapo metu stipriausios šokėjų kovos susirungia dvikovose (ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finale). Šokėjų kovos vyksta tol, kol lieka visų stilių nugalėtojai.

Šokėjai dvikovose savo pranašumą turi įrodyti tik per šokį,  demonstruodami savo muzikalumą ir orignalumą; už nepagarbų elgesį šokėjai būna diskvalifikuojami.

19.30 – Renginio svečių pasirodymai. Apdovanojimai ir padėkos.

20.00 – Renginio pabaiga.

Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Teatro Arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.urbanessentials.lt

Panašūs festivaliai

 • Yaga Gathering 2012

  Yaga Gathering 2012

  Dvi muzikinės scenos, gausybė muzikantų ir menininkų iš viso pasaulio, švietėjiška erdvė, amatų dirbtuvės, rankdarbių turgelis, vaikų darželis, kinoteatras ir gausybė dekoracijų padės atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, paskęsti užburiančių ritmų ir spalvų sūku...

  Plačiau

 • Meska Music Festival 2015

  Meska Music Festival 2015

  Tarptautinis muzikos festivalis

  Plačiau

 • VILNIAUS GATVIŲ FESTIVALIS

  VILNIAUS GATVIŲ FESTIVALIS

  Vilniaus gatvių festivalio tikslas - sudominti vilniečius ir miesto svečius dar nematytomis ar nelankytomis vietomis, supažindinti su kavinukių ar parduotuvių vadovais ar savininkais, pabendrauti, paragauti, pasimatuoti, pasigrožėti

  Plačiau