Muzika / Sportas / Vasaros (open air)


Kaišiadorys

GaDi Muzikos festivalis

Kaip jau tapo įprasta, festivalis "GaDi" užbaigs tradicines Gamtininkų Dienas, kurios apima visą savaitę trunkantį renginių maratoną.

Tiesiog toks - kasmetinis, pavasarinis, studentiškas, po atviru dangumi vykstantis, "GaDi Muzikos festivalis" šiemet kviečia susitikti su draugais Kaišiadoryse ir mėgautis gyva kokybiška muzika, gėrėtis pavasarine gamta bei žydinčiomis pienėmis.

"Pas mus pabėgsite nuo miesto ir dvi dienas šypsositės, šoksite prie didžiosios muzikos scenos ir skęsite elektroninės muzikos erdvėje." - sako festivalio organizatoriai tiems, kurie nėra abejingi gamtai ir muzikai.

Tiesiog taip jaukiai ir paprastai...

Kaišiadorių „Vasaros estrada“
Kaina
20-35 Lt
Renginio vieta
Kaišiadorių „Vasaros estrada“
Daugiau informacijos rasite
www.gadi.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai

 • Ant Bangos 2019

  Ant Bangos 2019

  Techno muzikos festivalis

  Plačiau

 • RAFES'14

  RAFES'14

  Tai didžiausias studentiškas festivalis ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Labiausiai iš kitų studentiškų renginių RAFES festivalis skiriasi tuo, kad vakarinės dalies koncertai vyksta fakulteto teritorijoje. Elektronikos rūmai tą naktį sutalpina daugiau ne...

  Plačiau

 • BanditFest'15

  BanditFest'15

  Didžiausias metų banditų susitikimas

  Plačiau

Taip pat skaitykite

 • GaDi'12: optimistiškos pradžios

  prieš 7 metus

  GaDi'12: optimistiškos pradžios

  Praėjus savaitei ManoFestivalis.lt komanda dalinasi įspūdžiais, parsivežtais iš festivalio "GaDi'12". Susigulėjusias mintis siunčiame į Jūsų margus ekranus, tarsi pradėdami rašyti pirmąjį virtualaus romano "festivalininkai" skyrių. Greitai...

  Plačiau