Muzika


Vilnius

Folkloro Paralelės

Folkloro paralelės – tai tarptautinio folkloro festivalio "Skamba skamba kankliai" metu vyksiantys koncertai, kuriuose į vieną visumą jungiasi naujas, asmeniškai išjaustas, liaudies dainos ir melodijos interpretavimas, šiuolaikinių ir liaudies instrumentų garsai bei modernių technologijų galimybės. Įvairių kolektyvų muzikoje yra išreiškiamas ir jaunatviškas maksimalizmas, ir patirties brandumas...

Folkloro paralelėse skambės folk rock, folk metal, eksperimentinio, akustinio folkloro ir kitų stilių muzika. Šiais metais Folkloro Paralelių scenoje pasirodys:

- Justina Mileškaitė (Lietuva)
- Projektas "A mon saka" (Lietuva)
- Daiva Šeškauskaitė (Lietuva)
- RITINGO (Lietuva)
- Varnos (Lietuva)
- Future Folk Orchestra (Latvia)
- GUDA (Baltarusija)
- Pasticcio Meticcio (Italija)
- Afrikos būgnai (Lietuva)
- Kreizas (Lietuva)
- Midula (Lietuva)
- Prazdnik (Lietuva)

------------------------

Parallelsof Folklore are concerts upcoming during the international folklore festival "Skamba skamba kankliai" where new, personally experienced interpretation of folk songs and melodies come together into a coherent whole with modern and folk instruments sounds and modern technology offers. A youthful minimalism, maturity and experience are expressed in different music groups. Here folk rock, experimental, acoustic folk and other styles of music will sound.

Lietuvos tearto, kino ir muzikos muziejaus kiemelis
Kaina
nemokamas
Renginio vieta
Lietuvos tearto, kino ir muzikos muziejaus kiemelis
Daugiau informacijos rasite
www.etno.lt; www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • Gatvės muzikos diena 2016

  Gatvės muzikos diena 2016

  Muzikos diena Lietuvos miestų gatvėse

  Plačiau

 • Kalėdinių giesmių festivalis

  Kalėdinių giesmių festivalis

  Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“ kartu su Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia organizuoja Vakarų Lietuvos krašto bažnytinių chorų Kalėdinių giesmių festivalį, kuris vyks 2015 m. sausio 3 d.

  Plačiau

 • RAFES'14

  RAFES'14

  Tai didžiausias studentiškas festivalis ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Labiausiai iš kitų studentiškų renginių RAFES festivalis skiriasi tuo, kad vakarinės dalies koncertai vyksta fakulteto teritorijoje. Elektronikos rūmai tą naktį sutalpina daugiau ne...

  Plačiau