Muzika


Vilnius

Folk ratu

Balandžio 18-osios vakarą "Tamsta" muzikos klube susibėgs etno muzikos mylėtojai.
Muzikantai nutarė šiemet paskelbti koncertinio sezono - pavasario pradžią jaukiame mažajame festivalyje "Folk ratu".


Šį vakarą koncertuos:
KANKLIŲ RATAS - jo įkūrėja ir mokytoja Agota Zdanavičiūtė papasakos apie galimybes mokytis groti kanklėmis, kanklių rato studijas, meditacijas bei koncertus.
LAIMINGUO - tai seserų Agotos ir Dorotės duetas. Seserys muzikuojančios jau nuo mažumės ir aktyviai koncertuojančios su grupe SEN SVAJA, nusprendė sukurti
muzikinį duetą. Šio dueto muzikinę programą sudaro ne tik lietuvių liaudies dainų ir sutartinių savitas pateikimas, bet ir kitų tautų tradicinė muzika ir jų jungimas su lietuviškuoju folkloru. O sesių gretas papildys ir jų išrinktieji :).
FOLK TRIO - tai profesionalūs Lietuvos muzikantai subtiliai, jautriai paliečiantys lietuvišką folklorą ir sujungiantys su klasikos, džiazo sąskambiais, improvizacijomis. Programoje senųjų lietuvių liaudies dainų interpretacijos ir netradicinis skambesys pritariant akordeono ir saksofono meistrams. Folk Trio - tai Ineta Meduneckytė Tamošiūnienė, Nerijus Bakula, Jan Maksimovič.
LIETIS BAND - dar naujas, bet jau daugeliui žinomų šios krypties muzikos atstovų projektas. Bendram projektui susijungė keletas buvusių grupės Žalvarinis narių - Marius Būda, Aurimas Lemežis, Eglė Pakšytė bei jų kolegos - 4 patyrę muzikantai ir 4 vokalistės susivienijo visus vežančiam tikslui ir procesui. Virtuoziški Lino Būdos ritmo piešiniai ir šiltas akustinių gitarų skambesys su archainėmis ir šiuolaikiškai interpretuotomis aukštaičių sutartinėmis tampa vientisu lydiniu.
ATALYJA. Folkroko Lietuvoje pradininkai ir legendos. Jų dainas dainuoja visi nuo mažiausių iki didžiausių. Tad šis jų pasirodymas bus dar viena staigmena ir džiaugsmas klausytojams. 

Štai tokios nuostabios komandos jungiasi bendram vakarui "TAMSTA" muzikos klube ir žada jaukų, šiltą vakarą!

Tamsta, Strazdelio g. 1
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Tamsta, Strazdelio g. 1

Panašūs festivaliai