Muzika / Šokis / Vasaros (open air)


Vilnius

FOLK LT

LT
FOLK LIETUVA – tarptautinis tradicinės muzikos ir šokių festivalis – trys dienos ir trys naktys tradicinės muzikos ir šokių po atviru dangumi. Festivalio formatas: paskaita, mokymai, naktišokiai. Muzika ir šokis yra įdomiausias, kai pats bandai šokti ar groti. Festivalio rengėjai kviečia tradicinių šokių mylėtojus pažinti giliau tradicinių šokių ir muzikos subtilybes, dalyvauti šokių ir muzikavimo mokymuose pradedantiesiems ir pažengusiems. Susipažinti su kaimyninių šalių tradicine muzika ir šokiu. Tris vakarus praleisti šokant iki paryčių su geriausiais tradicinės muzikos atlikėjais.
Festivalio dalyviai:
HAMDAM TRIO /iranas/
US ORCHESTRA /ukraina/
SMETONOS ŪSAI /vilnius/
KAUNO BANDONIJA /kaunas/
SPRYCAUKA /vilnius , kaunas/
KĘSTUTIS BAGDONAS /kaunas/
TINDIRIŪŠKOS /vilnius/
FLAMENKO /Liucija Puidokaitė/
KURDŲ šokiai /iranas/
UKRAINIEČIŲ šokiai /ukraina/
LIETUVIŲ tradiciniai šokiai /LT/
EN
FOLK LITHUANIA – an international traditional music and dance festival – three days and three nights of traditional music and dances under the open sky.
In the festival: lectures, workshops, balls.
Music and dancing are most enchanting when you dance or play yourself. We invite lovers of traditional dance to come and get to understand the subtleties of dancing and music better, participate in workshops for musicians and dancers be you a beginner or advanced. Also to get acquainted with the music and dance traditions of our neighboring countries. You will spend three days dancing until dawn to the music of the best traditional music performers.

Pirtininkų g.1, Rakonys, VIlniaus raj.
Kaina
40
Renginio vieta
Pirtininkų g.1, Rakonys, VIlniaus raj.
Daugiau informacijos rasite
folklt.wordpress.com
Bilietų pirkimo puslapis
folklt.wordpress.com

Panašūs festivaliai

 • Chill&Grill

  Chill&Grill

  Nestandartinio formato renginys sujungiantis automobilių parodą/show off‘ą ir festivalį bei suburiantis didelį automobilių entuziastų kiekį neformalioje ir pozityvioje aplinkoje

  Plačiau

 • Varom!

  Varom!

  Po VAROM! vardu slypinti entuziastų komanda rengia neįtikėtiną trijų dienų šventę po atviru dangumi ant ežero pakrantės– su daug geros ir tik "gyvos" muzikos, su erdvėmis meno dirbtuvėms ir projektams, su atvira širdimi naujai patirčiai, kuria pasirūpins kvali...

  Plačiau

 • "Metro Rock Battle" festivalis-konkursas

  "Metro Rock Battle" festivalis-konkursas

  Vilniuje įsikūręs baras "Metro" organizuoja "Metro Rock Battle" grupių festivalį-konkursą

  Plačiau