Muzika / Šokis


Vilnius

FOLK LT

Folk LT - tarptautinis tradicinės muzikos ir šokių festivalis - trys dienos ir trys naktys tradicinės muzikos ir šokių po atviru dangumi.

Festivalio formatas: paskaita, mokymai, naktišokiai. Muzika ir šokis yra įdomiausias, kai pats bandai šokti ar groti. Festivalio rengėjai kviečia tradicinių šokių mylėtojus pažinti giliau tradicinių šokių ir muzikos subtilybes, dalyvauti šokių ir muzikavimo mokymuose pradedantiesiems ir pažengusiems, susipažinti su kaimyninių šalių tradicine muzika ir šokiu, tris vakarus praleisti šokant iki paryčių su geriausiais tradicinės muzikos atlikėjais:


Vydraga
Raskila
STONKAI-BARTAŠIAI
ByTikZyz
Klaipėdos tradicinių šokių klubo muzikantai
Tradicinė styginių instrumentų grupė/Martynas Vingrys/


Užsienio svečiai: iš Latvijos/Lenkijos/Estijos.

Šokių mokymai:
Polka/Valsas/Mazurka/Kadriliai
Šokių varžybos ir Vakaronės.
Tik 25 km nuo Vilniaus, bilietų kiekis ribotas!

Vilniaus raj. Rakonys, Pirtininkų g. 1
Kaina
35 EUR
Renginio vieta
Vilniaus raj. Rakonys, Pirtininkų g. 1
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com
Bilietų pirkimo puslapis
docs.google.com

Panašūs festivaliai

 • Dainuojamosios poezijos festivalis "Senamiesčio Žiogas"

  Dainuojamosios poezijos festivalis "Senamiesčio Žiogas"

  Didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis šiemet švenčia 6 metų gimtadienį. Festivalis vėl laukia visų išsiilgusių dainų su šypsenomis, vaikiško nuoširdumo, Senamiesčio pavėsio, gitarų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos...

  Plačiau

 • Folkloro paralelės

  Folkloro paralelės

  Folkloro Paralelės – tai tarptautinio folkloro festivalio "Skamba skamba kankliai" metu vykstantys koncertai, kuriuose į vieną visumą jungiasi naujas, asmeniškai išjaustas, liaudies dainos ir melodijos interpretavimas, šiuolaikinių ir liaudies instrumentų gars...

  Plačiau

 • Grand HALLOWEEN Carnival

  Grand HALLOWEEN Carnival

  Vartai, skiriantys šį ir anapusinį pasaulius, su trenksmu atsivers Vilniuje, Spalio 31 dieną, didžiausiame elektroninės muzikos renginyje Lietuvoje GRAND HALLOWEEN CARNIVAL, priversiančiame kukliai gūžtis net ir mirusiųjų pasaulio galinguosius.

  Plačiau