Kūryba / Muzika / Senieji amatai / Šokis / Sportas


Kaunas

Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

Vienu gražiausių metų laiku – gegužės viduryje – Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, renkasi turiningo laisvalaikio mėgėjai. Juos čia suburia jau tradicija tampantis visai šeimai skirtas festivalis "Čia visa Lietuva".

Dvi dienas trunkantis festivalis Lietuvos gyventojams ir svečiams leidžia iš arčiau pažinti tautinį paveldą, suteikia išskirtinę galimybę linksmai ir įsimintinai praleisti savaitgalį. Festivalio metu visi –tiek suaugusieji, tiek vaikai –gali įvairiomis formomis skirtingose Lietuvos liaudies buities muziejaus vietose susipažinti su lietuvių liaudies tradicijomis ir papročiais, dalyvauti ir stebėti varžybas ar tiesiog su gerai nusiteikusia bendruomene po ilgos žiemos ilsėtis gamtoje.
"Čia visa Lietuva" programoje –įvairūs koncertai, čempionatai, ansamblių pasirodymai, parodos, amatininkų mugės, ūkininkų turgus, skautų stovyklavietės, aitvarų pieva, pirties mėgėjų kiemas, speciali erdvė vaikams, kempingas ir gausybė kitų pramogų visai šeimai.

L. Lekavičiaus 2
Kaina
nuo 10 Lt
Renginio vieta
L. Lekavičiaus 2
Daugiau informacijos rasite
www.ciavisalietuva.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.combo.lt

Panašūs festivaliai

 • Fooz'as

  Fooz'as

  Jaunimo grupių konkursas - festivalis Fooz'as kviečia jaunus, šviežius muzikantus, ieškančius tinkamos erdvės pasireikšti bei būti įvertintiems! Visiškai nuoširdus, nemokamas ir jaukus renginys

  Plačiau

 • RAFES 2012

  RAFES 2012

  31-ąjį kartą organizuojamas didžiausias studentų festivalis dalyvius žada nustebinti ne tik studentiškomis pramogomis, bet netgi keturiomis, skirtingų gyvos muzikos stilių erdvėmis

  Plačiau

 • ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  Prieš festivalį "Speigas", AGHARTA žeria į akis aršaus ir atšiauraus triukšmo kupiną ŠERKŠNĄ.

  Plačiau