Kūryba / Muzika / Šokis / Sportas / Vasaros (open air)


Joniškis

Festivalis Saulėtosios Naktys 2013

Festivalis Saulėtosios Naktys- tai Muzika, Menas ir Meilė.

Saulėtosios Naktys- tai ekologiškas, nekomercinis, idėjinis festivalis, buriantis bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus gerus žmones. Siekiame, kad festivalyje žmonės išmoktų kažko naujo: ar tai būtų tapymas, ar grojimas, ar tiesiog paprasčiausias bendradarbiavimas ir bendravimas. Stengiamės, jog festivalio dalyviai kas kartą patirtų vis naujų įspūdžių bei būtų įkvėpti kūrybiškai. Dažnai nenuspėjamos renginio veiklos kasmet įgauna vis daugiau išraiškos formų - tai daugybė Lietuvos bei užsienio muzikinių grupių pasirodymų, paskaitų įvairiomis temomis, taip pat gausybė ekologinių idėjų, sporto rungčių, unikalių kūrybos projektų, instaliacijų, šokių, "workshopų", filmų.

Muzika – "The world is listening".
Festivalyje didžiausią dėmesį skiriame ne muzikos žanrui, bet muzikos skleidžiamoms vibracijoms. Čia galima išgirsti skirtingų žanrų muzikos: tiek dainuojamosios poezijos, tiek roko, tiek regio, folkloro, bliuzfunkpoprockalternatexperimento ar net repo. Tačiau visas Saulėtųjų Naktų festivalio muzikines grupes ir atlikėjus sieja esminis motyvas- muzikos pozityvumas, gera energija, nuoširdumas.

Menas - "Išreišk save".
Viena pagrindinių festivalio "Saulėtosios Naktys"‘ idėjų - kiekvienas dalyvis tuo pačiu yra ir organizatorius. Daugelis festivalio meninių erdvių, pasirodymų, etiudų yra sugalvojami ir įgyvendinami būtent festivalio savanorių bei dalyvių. Čia sielai artimos veiklos gali rasti kiekvienas dalyvis : judrieji gali varžytis sporto rungtyse, norintiems atsipalaiduoti daromi masažai, taip pat galima išmokti šokio meno, tapyti ar tiesiog pasiklausyti įdomios paskaitos susėdus prie unikalių molinių pečių bei užkandžiaujant RAW- gyvo, žalio maisto. Ekstremalių pojūčių ištroškę dalyviai gali išbandyti smagų užsiėmimą - leidimąsi nuo medžių viršūnių besidriekiančiu lynu.

Meilė - "One human family".
Festivalis vyksta šimtametėje istorinėje sodyboje ir jos aplinkoje. Šiais metais čia jau šeštąjį kartą tęsime meno, muzikos ir meilės istorijas. Vietos jaukioje sodybos teritorijoje pakanka visiems: čia gausu įvairių erdvių skirtingiems žmonių skoniams. Galima rinktis nuo indėniško tipio, kuriame vyksta arbatos ritualai iki "chilly" zonos tiesiog po medžiu, čia paprastai ant šiaudų.

 

---------------

"Saulėtosios Naktys 2013"


A T L I K Ė J A I:

Gintarė Juknaitė
Rūta Činčytė
Laurynas Jarukas
Šarūnas Petrutis
Už ačiū
Eglė Ancevičiūtė
Renie in Georgetown
Baltasis Kiras
Arbata
Gediminas Storpirštis
Aidas Giniotis
Vaidotas Žitkus
Sigitas Mickis
Andrius Kulikauskas
Electric Lady
Gataučiai, Joniškio r. sav.
Kaina
40 Lt
Renginio vieta
Gataučiai, Joniškio r. sav.
Daugiau informacijos rasite
www.sauletosiosnaktys.lt

Panašūs festivaliai