Kūryba


Varėna

Festivalis gamtoje Vidur girių

Antrus metus iš eilės kviečiame Jus į kitokį festivalį gamtoje - „Vidur girių“. 
Laikas: Balandžio (10)- 11-12 d.
Vieta: Marcinkonys, Dzūkijos nacionalinis parkas

Pavasarį geriausia švęsti pelkėje, klausantis trimituojančių gervių, dzūkiškų miškų apsuptyje. Tad kviečiame Jus į festivalį gamtoje „Vidur girių“, kurio palapinių miestelis bus išsibarstęs po gražiausius Dzūkijos nacionalinio parko kraštovaizdžius, o grojaraštis – pilnas bundančio miško garsų.

Laukiama pavasarine tradicija tampantis renginys praeitais metais sulaukė didelio Jūsų susidomėjimo, todėl šiemet siūlome dar daugiau veiklų ir patyrimų gamtoje: tradicinių vietos ūkininkų amatų dirbtuves, pėdsekystės žygį, kiškio pyrago paieškas vaikams, savęs pažinimo seminarus, ekskursijas į legendomis apipinto Čepkelių raisto apylinkes ir, žinoma, naktinę gervių apskaitą. Festivalio metu šurmuliuos vietinių ūkių gėrybių ir grožybių turgelis.

Pagrindinė festivalio programa ir naktinė gervių apskaita prasidės balandžio 11 d. 16.00 val., Marcinkonyse.

Festivalio bilietas į pagrindinius renginius – 10 EUR. Registracija būtina, vietų skaičius ribotas. 

Į festivalio organizavimą noriai įsijungė ir vietos dzūkų ūkininkai, suskubę pasiūlyti įvairių tradicinių užsiėmimų ir pramogų. Juos sugrupavome į išskirtinius ekologinio turizmo pasiūlymus, norintiems daugiau laiko praleisti bundančioje gamtoje. Sužinokite daugiau ir atvykite į Dzūkiją festivalio išvakarėse, penktadienį, balandžio 10 d. 18.00 val. Išsamesnės informacijos apie galimybę pratęsti festivalio savaitgalį netrukus ieškokitewww.gamtoje.org.

Renginio draugai AB „Lietuvos geležinkeliai“ su renginio skrajute vyksiančius kryptimi Vilnius – Marcinkonys ir atgal, balandžio 10-12 dienomis veš taikydami 20 proc. nuolaidą. Taip pat rinksime ekstremalų grupę balandžio 11 d. į festivalį minsiančių dviračiais.

Renginio programą ir registracijos anketą jau netrukus paskelbsime renginio paskyroje.

Sekite naujienas mūsų facebook profilyje arba skaitykite daugiauwww.gamtoje.org.

Patyrimais gamtoje dalinkytės nurodydami raktažodį #Vidurgiriu

Marcinkonys, Varėnos rajonas, Dzūkijos Nacionalinis parkas
Kaina
10 EUR
Renginio vieta
Marcinkonys, Varėnos rajonas, Dzūkijos Nacionalinis parkas
Daugiau informacijos rasite
www.gamtoje.org

Panašūs festivaliai