Muzika


Klaipėda

DUŽENOS #2

Kovo 28 d. Klaipėdoje įvyks antrasis sunkios ir kreivos muzikos festivalis "DUŽENOS". Šįkart grįžtame su dviguba jėga - festivalyje pasirodys ir metalo scenai priskiriamos geriausios Lietuvos grupės, ir "kreivesnės" muzikos atlikėjai.

Tiksli informacija apie renginio vietą ir kainą bus paskelbta netrukus.

Jau patvirtintos “DUŽENOS FEST 2” grupės/projektai:

sunkioji scena

Obtest - žymiausia Lietuvos metalo grupė pažymės pajūryje dvidešimtmetį nuo savo pirmojo gyvo pasirodymo, kuris įvyko būtent Klaipėdoje.




Inquisitor - avangardinio black metal atstovai iš Vilniaus, neseniai išleidę naują koybišką albumą "Clinamen | Epistem"




bus tikrai daugiau per "DUŽENOS FEST 2" pasirodysiančių gerų metalo muzikos atlikėjų. informacija apie juos - vėliau.

kreivoji scena

d.n.s. - vienas iš Donato Bielkausko (DONIS) kūrybinių įsikūnijimų. d.n.s. atsirado ir gyvuoja kaip savotiška "atsvara" neo-folklorinei projekto Donis veiklai. aštrūs garsai, monotoniškos melodijos, monumentalios ritmikos sienos, akustinės džiunglės... taip, pasak autoriaus, būtų galima bandyti apibūdinti čia skambančią muziką


http://letmefix.lt/Donis_%28d_n_s%29

Oorchach (ritual industrial) - užsuktose analogo kilpose kiekvieną sykį gimsta vis nauja emocija - tebūnie tai leidinys ar gyvas pasirodymas. Po turo Vokietijoje ir gana ilgos pertraukos negrojus Lietuvoje, Oorchach lanko Klaipėdą. Už Oorchach idėjos stovi tam tikruose sluoksniuose žymaus projekto/grupės “Vilkduja” įkūrėjas.


https://soundcloud.com/oorchach

Vidinė Ramybė (power electronics) - power electronics su didmiestį ir miegamuosius rajonus aukštinančia ir jį nagrinėjančia estetika. nuolat tobulėjantis, kintantis ir gebantis nustebinti lietuviškas power electronics projektas.




Fulmar (harsh noise) - chaotiškas ir sunkiai suvaldomas triukšmo gaivalas. pagal patį pavadinimą, šiam projektui lemta atvykti į uostamiestį, nes žuvėdros (Fulmar - and. žuvėdra), nors ir išskridusios toli, grįžta į pajūrį. už šio vardo stovintis Levas yra kilęs iš pajūrio ir dalyvauja įvairiuose metalo ir industrial/noise projektuose.

Hassokk (post mortem) - neapleidžiantis urbanistinio ritualizmo sferos. projektas, pumpuojantis purviną ir nuodingą industrial garsyną iš Vilniaus priemiesčių klausytojui į ausis.


Klaipėda
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • X Bistrampolio festivalis

  X Bistrampolio festivalis

  Bistrampolio festivalyje skamba klasika, džiazas, įgyvendinami įvairūs garso, vaizdo, šokio projektai, o aplinka kviečia apsilankyti restauruotuose rūmuose, pernakvoti dvaro viešbutyje, užsukti į restoraną ar tiesiog pasivaikščioti parke.

  Plačiau

 • Pelėda Camp

  Pelėda Camp

  Audiovizualinė stovykla visiems geros valios žmonėms

  Plačiau

 • Karklė'19

  Karklė'19

  Muzikos festivalis ant Baltijos jūros kranto

  Plačiau