Muzika


Klaipėda

DUŽENOS #2

Kovo 28 d. Klaipėdoje įvyks antrasis sunkios ir kreivos muzikos festivalis "DUŽENOS". Šįkart grįžtame su dviguba jėga - festivalyje pasirodys ir metalo scenai priskiriamos geriausios Lietuvos grupės, ir "kreivesnės" muzikos atlikėjai.

Tiksli informacija apie renginio vietą ir kainą bus paskelbta netrukus.

Jau patvirtintos “DUŽENOS FEST 2” grupės/projektai:

sunkioji scena

Obtest - žymiausia Lietuvos metalo grupė pažymės pajūryje dvidešimtmetį nuo savo pirmojo gyvo pasirodymo, kuris įvyko būtent Klaipėdoje.
Inquisitor - avangardinio black metal atstovai iš Vilniaus, neseniai išleidę naują koybišką albumą "Clinamen | Epistem"
bus tikrai daugiau per "DUŽENOS FEST 2" pasirodysiančių gerų metalo muzikos atlikėjų. informacija apie juos - vėliau.

kreivoji scena

d.n.s. - vienas iš Donato Bielkausko (DONIS) kūrybinių įsikūnijimų. d.n.s. atsirado ir gyvuoja kaip savotiška "atsvara" neo-folklorinei projekto Donis veiklai. aštrūs garsai, monotoniškos melodijos, monumentalios ritmikos sienos, akustinės džiunglės... taip, pasak autoriaus, būtų galima bandyti apibūdinti čia skambančią muziką


http://letmefix.lt/Donis_%28d_n_s%29

Oorchach (ritual industrial) - užsuktose analogo kilpose kiekvieną sykį gimsta vis nauja emocija - tebūnie tai leidinys ar gyvas pasirodymas. Po turo Vokietijoje ir gana ilgos pertraukos negrojus Lietuvoje, Oorchach lanko Klaipėdą. Už Oorchach idėjos stovi tam tikruose sluoksniuose žymaus projekto/grupės “Vilkduja” įkūrėjas.


https://soundcloud.com/oorchach

Vidinė Ramybė (power electronics) - power electronics su didmiestį ir miegamuosius rajonus aukštinančia ir jį nagrinėjančia estetika. nuolat tobulėjantis, kintantis ir gebantis nustebinti lietuviškas power electronics projektas.
Fulmar (harsh noise) - chaotiškas ir sunkiai suvaldomas triukšmo gaivalas. pagal patį pavadinimą, šiam projektui lemta atvykti į uostamiestį, nes žuvėdros (Fulmar - and. žuvėdra), nors ir išskridusios toli, grįžta į pajūrį. už šio vardo stovintis Levas yra kilęs iš pajūrio ir dalyvauja įvairiuose metalo ir industrial/noise projektuose.

Hassokk (post mortem) - neapleidžiantis urbanistinio ritualizmo sferos. projektas, pumpuojantis purviną ir nuodingą industrial garsyną iš Vilniaus priemiesčių klausytojui į ausis.


Klaipėda
Kaina
Tikslinama
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • Grand HALLOWEEN Carnival

  Grand HALLOWEEN Carnival

  Vartai, skiriantys šį ir anapusinį pasaulius, su trenksmu atsivers Vilniuje, Spalio 31 dieną, didžiausiame elektroninės muzikos renginyje Lietuvoje GRAND HALLOWEEN CARNIVAL, priversiančiame kukliai gūžtis net ir mirusiųjų pasaulio galinguosius.

  Plačiau

 • SATTA FESTIVAL 2014

  SATTA FESTIVAL 2014

  WHERE MUSIC MEETS NATURE

  Plačiau

 • LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST 2013

  LOFTAS FEST'13 Pavasaris sutrumpėjo, užtat vasaros liko laukti nebedaug. Unikalus "Lofto" festivalis mieste šiemet yra paruošęs ypatingai solidų atlikėjų ir veiklos kiekį visiem "Loftas Fest 2013" lankytojam.

  Plačiau