Muzika / Vasaros (open air)


Jurbarkas

Daubos Griaucmas

2012-ųjų rugpjūčio 18-oji į Seredžiaus istoriją bus įrašyta kaip diena, kai saulę išvydo pirmasis Seredžiuje ir jo apylinkėse sunkiosios muzikos festivalis "Daubos Griaucmas".

O įsikūręs prie dviejų upių, Dubysos ir Nemuno, santakos šis miestelis per savo ilgesnę nei 700 metų istoriją matė daug – nuo kovų su kryžiuočiais iki partizaninių kovų su okupantais. Legendos sako, kad Seredžiuje stūksantis Palemono piliakalnis, ant kurio stovėjo gynybiniai įtvirtinimai, yra ir Romos imperijos kunigaikščio Palemono kapas. Dabar šis piliakalnis traukia atvykėlius nuo jo atsiveriančiu vaizdu į Nemuno vingius ir juos supančią gamtą.

Festivalis vyks po atviru dangum, prie Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos, kažkada buvusioje šaudykloje. Tik šįkart joje skambės ne ginklų šūviai, o stiprūs gitarų rifai ir būgnų tratėjimas. Kol muzika lepins atvykusiųjų ausis, nepaprastai gražūs aplinkos vaizdai glostys akis. Palapinių miestelis bus įkurtas ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nemuno ir Dubysos pakrantes.

Taigi visi, norintys smagiai praleisti laiką su trankia muzika gražios gamtos apsuptyje, su dideliu būriu draugų ir bendraminčių yra laukiami Seredžiuje rugpjūčio 18 dieną.

Dalyviai:

Sanctimony (Death'n'Roll, Riga, Latvija)

Regressive (Black'n'Roll, Vilnius)

Pekla (Speed'n'Roll, Šiauliai)

Juodvarnis (Pagan metal, Rytų Aukštaitija)

Roadkill (Rock'n'Roll, Vilnius)

Confession (Thrash metal, Vilnius)

NekKralai(Rock/Metal, Seredžius)

Jurbarko raj., Seredžius, J. Marcinkevičiaus g. 8
Kaina
5 Lt
Renginio vieta
Jurbarko raj., Seredžius, J. Marcinkevičiaus g. 8
Daugiau informacijos rasite
dauba.puslapiai.lt

Panašūs festivaliai

 • SummerBurstBaltic 2016

  SummerBurstBaltic 2016

  Šiuolaikinės muzikos festivalis

  Plačiau

 • Yaga Gathering 2013

  Yaga Gathering 2013

  Tarptautinis muzikos ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis "Yaga" sugrįžęs 2012-aisiais, šiais metais vyks liepos 25-29 dienomis

  Plačiau

 • FiDi 46

  FiDi 46

  FiDi, Fiziko Diena – tai didžiausia lietuvoje studentiška šventė, vykstanti kiekvieną pirmąjį balandžio šeštadienį, jau 46-erius metus. Tai šventė, kurios atitikmens nerastume visame pasaulyje.FiDi yra radikalios saviraiškos įrankis

  Plačiau