Muzika / Vasaros (open air)


Varėna

Blusų festivalis

Ir vėl, vienintelį kartą metuose - tuomet, kai saulė šviečia karščiausiai, - visos Lietuvos blusos ir visi blusinėtojai renkasi į didžiausią Blusų festivalį!

Blusų festivalis - tai ekologišką gyvenimo būdą populiarinantis renginys, birželio 30 d. pakviesiantis į atokią kaimo sodybą, kur visą dieną bus perkami, parduodami ir mainomi įvairiausi daiktai ir daikteliai, tobulinamas kūnas ir siela, gėrimasi menu ir kokybiška muzika, o sutemus, gulima ant žolės, žiūrimas naktinis kinas, dalinsimasi gera nuotaika ir prie laužo mušamų būgnelių aidais.

Šiemet organizatoriai kviečia kartu gulėti po obelimis, sekti pasakas, klausytis nostalgiškos ir muzikos, ragauti įvairiausių skanėstų, mirkti karštam kubile, kvėpuoti gamta, klausytis draugų juoko, gėrėtis daiktais ir daikčiukais, atvežtais iš Lietuvos ir ne tik... Ir pirkti. Viską, kas šildys širdį – kas turės ilgą ir romantišką gyvavimo istoriją, kas įneš džiaugsmo į namus, kas bus "žalia", ekologiška, perdirbta ar rankų darbo.

Šiemet ypač garsiai sakoma „TAIP!“ viskam, ką galima pasigaminti patiems. Štai AMATŲ PIEVOJE galėsite ir rankeles pamiklinti, ir naudingų idėjų sužvejoti, RAMYBĖS PIEVA dalinsis žiniomis apie sielos ir kūno ekologiją, o MENO IR MUZIKOS PIEVA nuo pat ryto iki vėlyvos nakties jokiu būdu neleis jums nuobodžiauti. Saulei nusileidus, muzikai nutilus ir daiktų turgeliui tyliai pasislėpus tamsoje, ant žolės ir po žvaigždėmis bus žiūrimas kino filmas.

Festivalio scenoje koncertuos ne tik tokie žymūs lietuvių atlikėjai, kaip Markas Palubenka ar mažiau žymūs, bet nemažiau kokybiški ir šilti "Movo", "The Feedback Loop Project", "Kūjeliai", "Ai, šeip bičiukai", "Shamanna Bug", "Sen Svaja", "Volumetears", trys žinomi DJ, besislepiantys po pavadinimu"Soviet Grooves", ir daugelis kitų.

Karpiškių kaimas, Varėnos raj.
Kaina
5 Lt
Renginio vieta
Karpiškių kaimas, Varėnos raj.
Daugiau informacijos rasite
www.fleafestival.lt
Bilietų pirkimo puslapis
Prie durų

Panašūs festivaliai

 • Devilstone 2015

  Devilstone 2015

  Muzikos festivalis gamtoje. Keturios dienos ekstremalios muzikos ir beprotiško rokenrolo!

  Plačiau

 • Stebuklas 2013

  Stebuklas 2013

  Tikėdami, kad pavasaris šiemet vis dėlto ateis, Lietuvos šokių muzikos gerbėjai jau gali ryškiai pasižymėti datą vasaros kalendoriuje. Pernai tūkstančius kūnų iki paskutinio prakaito lašo išsunkusi įspūdingoji šokių muzikos naktis "Stebuklas" rugpjūčio 2-ąją s...

  Plačiau

 • LEMPAfest

  LEMPAfest

  LEMPA fest - muzikos ir menų festivalis, vyksiantis šių metų birželio 27-29 dienomis, Aukštadvaryje

  Plačiau

Taip pat skaitykite

 • Blusų festivalio vaizdai

  prieš 6 metus

  Blusų festivalio vaizdai

  Praėjusį savaitgalį įvyko kiek neįprastas open air'as - " Blusų festivalis ", pakvietęs visus blusturgio gerbėjus pasiblusinėti atvirame ore netoli Varėnos. Kaip gi jiems sekėsi? Viską galite pamatyti Vilijos Buivydės festivalio  fotoreportaže...

  Plačiau

 • Blusų festivalyje bus užtektinai pievos tiek daiktams, tiek muzikai

  prieš 6 metus

  Blusų festivalyje bus užtektinai pievos tiek daiktams, tiek muzikai

  "Argi jūs - muzikinis festivalis?", užduodamas klausimas  Blusų festivalio organizatoriams. Šie atsako, jog šiais metais "Blusų festivalio" muzikinė dalis bus tokia pat stipri, kaip ir didysis obelų sode išsiskleisiantis sendaik...

  Plačiau