Kūryba / Muzika / Vasaros (open air)


Varniai

Bliuzo naktys 2017

Festivalis “Bliuzo Naktys” – tai seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu. Šiais metais švęsiantis savo 25-ąjį jubiliejų. 

Festivalį aplanko ne tik dalyviai iš Lietuvos, tačiau ir užsienio valstybių, atlikėjai keliauja iš JAV, Didžiosios Britanijos, Danijos, Baltijos valstybių. Neretai festivalio atlikėjai tiesiog nenori palikti festivalio dėl jo puikios auros.

Daugeliui festivalio svečių dalyvavimas ”Bliuzo Naktyse” jau tapęs gilia šeimos ar draugų tradicija. “Bliuzo Naktys” – tai tarsi legendinio “Woodstock” festivalio lietuviška versija: hipiška atmosfera, atsipalaidavę festivalio dalyviai, taikos ir meilės tvyravimas ore nejučiom visus sujungia į vieną didelę šeimą, kur nepamatysi susiraukusių veidų.

Pirmieji atlikėjai:

The Reverend Peyton's Big Damn Band (US)

Tanel Padar Blues Band (EE)

Latvian Blues Band (LV)
Lūksto ežero pakrantė, Varniai
Kaina
Nuo 24.99
Renginio vieta
Lūksto ežero pakrantė, Varniai
Daugiau informacijos rasite
bliuzonaktys.lt

Panašūs festivaliai

 • Vandens karnavalas

  Vandens karnavalas

  Zarasiškiai kviečia nerti į Zarasus Paskutinį liepos savaitgalį. Tris dienas mėgautis ir nardyti po Zarasus festivalyje "Vandens karnavalas"

  Plačiau

 • VARNANAKTIS

  VARNANAKTIS

  Nepaprastas, nelengvas, netrumpas ir nekasdienis VARNANAKTIS – tai tamsiosios muzikos festivalis, į kurį suskridę varnos ir varnai tarsi feniksą iš pelenų budins seniai nematytas ir negirdėtas muzikos grupes

  Plačiau

 • Pelėda Camp

  Pelėda Camp

  Audiovizualinė stovykla visiems geros valios žmonėms

  Plačiau

Taip pat skaitykite