Muzika


Birštonas

Birštono akordeono muzikos festivalis 2018

Ketvirtus metus iš eilės atvykti į Birštoną ir pailsėti ne tik mineralinėse voniose, bet ir klausant spalvingos akordeono muzikos kviečia Birštono akordeono muzikos festivalio organizatoriai. Festivalio sumanytojas, akordeonininkas Algimantas Jazbutis šiemet į festivalį kviečia atvykti rugsėjo 28-30 dienomis ir atsipalaiduoti klausant meistriškai atliekamos Lietuvos akordeono grandų muzikos paįvairintos vokalinėmis variacijomis bei skirtingų instrumentų sąskambiais.

Rugsėjo 28 d. 19 val. Birštono kurhauze festivalio pirmąjį vakarą atidarys įvairiuose muzikiniuose amplua save išbandęs akordeonininkas Nerijus Bakula su žaviąja Evelina Sašenko bei didelę sceninę patirtį turinčiu pianistu, birštoniečiu Pauliumi Zdanavičiumi. Atlikėjai šiuo koncertu paskelbs muzikinės festivalio kelionės pradžią ir kvies pasiklausyti įvairių šalių muzikos.
Rugsėjo 29 d. 15 val. klausytojus audrins akordeonininko Andriaus Balachovičiaus ir saksofonininko Vytauto Labučio duetas. O 19 val. romantiškomis ir jausmingomis melodijomis šildys Rasos Serros kvartetas. Festivalį rugsėjo 30 d. 15 val. vainikuos akordeonininko Romo Morkūno, vokalistės Ugnės Bakanauskaitės ir kontrabosininko Arman Isajan specialiai festivaliui susibūręs trio. Atlikėjų trio kvies pasinerti į džiazo ir prancūziškų melodijų dermes.

FESTIVALIO PROGRAMA

Rugsėjo 28 d. (penktadienis) 19 val. Koncertas – Kelionė aplink pasaulį kartu su Evelina Sašenko, Nerijumi Bakula ir Pauliumi Zdanavičiumi. Bilieto kaina 5 Eur; moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems – 4 Eur. Bilietus galima įsigyti Birštono kultūros centro kasose arba 1 val. iki renginio Birštono kurhauze.

Rugsėjo 29 d. (šeštadienis) 15 val. Andriaus Balachovičiaus ir Vytauto Labučio duetas
Koncertas nemokamas

Rugsėjo 29 d. (šeštadienis) 19 val. Rasos Serros ir grupės koncertas ACCOUSTIC RETRO. Bilieto kaina 5 Eur; moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems – 4 Eur. Bilietus galima įsigyti Birštono kultūros centro kasose arba 1 val. iki renginio Birštono kurhauze.

Rugsėjo 30 d. (sekmadienis) 15 val. Romo Morkūno, Ugnės Bakanauskaitės ir Arman Isojan TRIO
Koncertas nemokamas

Birštono kurhauzas, B. Sruogos g. 2
Kaina
Rugsėjo 29 d. ir 30 d. 19 val. koncertų bilieto kaina 5 Eur; moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems – 4 Eur. Bilietus galima įsigyti Birštono kultūros centro kasose arba 1 val. iki renginio Birštono kurhauze. Rugsėjo 30 d. ir 31 d. 15 val. koncertai nemokami.
Renginio vieta
Birštono kurhauzas, B. Sruogos g. 2
Daugiau informacijos rasite
www.birstonokultura.lt

Panašūs festivaliai

 • Romuvos pasažas

  Romuvos pasažas

  Miesto muzikos festivalis

  Plačiau

 • Vandens karnavalas

  Vandens karnavalas

  Zarasiškiai kviečia nerti į Zarasus Paskutinį liepos savaitgalį. Tris dienas mėgautis ir nardyti po Zarasus festivalyje "Vandens karnavalas"

  Plačiau

 • TUNDRA'15

  TUNDRA'15

  Kuomet kartą į metus ateina Tas laikas, TUNDROS žemė iškyla, visu paslaptingu savo grožiu mesdama magišką šešėlį ant miškų, ežerų ir pievų, nekantraujančių patirti žmogiškąją kelionę

  Plačiau