Muzika / Vasaros (open air)


Panevėžys

bikeXdream

„Bike X Dream“ yra „keliaujantis“ motociklų mylėtojų festivalis, kasmet vykstantis vis kitoje vietoje. Su šiuo renginiu jau lankėmės Biržuose, Kupiškyje, turėjome progą pasigrožėti Anykščiais, o šiemetinis festivalis vyks Panevėžyje. Festivalį aplanko ne tik baikeriai iš Lietuvos, tačiau ir užsienio valstybių - Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių.Festivalyje laukiami ne tik vairuojantys motociklus, bet ir visi norintys pasigrožėti plieniniais žirgais bei pasiklausyti geros muzikos. Šiemet koncertuos: Rebelheart, Anžela, Sepa & Asorti, grupė Ritmas kitaip (Lietuva), КLИENT, Samanta Tina (Latvija), Savage bastards (Norvegija). Festivalio metu vyks retro motociklų paroda, kur galesite ne tik apžiūrėti senus motociklus bet ir pademonstruoti savo turimą seną motociklą.

elektronikos g. 1, Panevėžys
Renginio vieta
elektronikos g. 1, Panevėžys
Daugiau informacijos rasite
www.ironx.lt

Panašūs festivaliai

 • Tai - Aš

  Tai - Aš

  Festivalis "Tai aš" organizuojamas jau 10-ą kartą. Tai pats didžiausias dainuojamosios poezijos renginys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

  Plačiau

 • Mandala

  Mandala

  "Mandala" - dvasinių ir psichologinių savęs tobulinimo praktikų, netradicinės medicinos ir kūrybinių užsiėmimų sintezė

  Plačiau

 • Senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis "Kilkim žaibu" XIV

  Senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis "Kilkim žaibu" XIV

  Nesvarbu, kur jūs esate, ką veikiate ir kuo užsiimate, jei nors kartais nusprendžiate vėl aplankyti festivalį KILKIM ŽAIBU – dėl jo visada galite būti tikri, grįžę visada jį rasite tokį patį: bekompromisinį, tyrą, nuoširdų, pulsuojantį karingumu ir ugnimi, gai...

  Plačiau