Muzika


Vilnius

Bardų vasaros festivalis

Bardų vasaros festivalyje – geriausių Lietuvos bardų pasirodymai. Birželio mėnesio 9 dieną VU Botanikos sode Kairėnuose startuoja naujas projektas – Bardų vasaros festivalis.

Du kartus per mėnesį žaliajame sode visi vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę pasiklausyti pačių geriausių autorinių Lietuvos bardų koncertų. Idėja rengti festivalį kilo VšĮ "Bardai LT" bei gyvos muzikos klubui "Aula blues club", kurie tikisi, jog šį projektą pamėgs klausytojai ir kiekvienais metais jis taps pačia geriausia vieta laiko praleidimui su gyvu žodžiu bei gyva muzika, kur žiūrovai nuostabiame gamtos kampelyje grožėsis Botanikos sodo vaizdais bei leis laiką su pamėgtais bardais.

Birželio 9-ąją festivalį atidarys žymusis bardas, kino ir teatro aktorius Kostas Smoriginas, kurį žiūrovai retai turi galimybę išvysti vieną ir pasiklausyti jo autorinių dainų, kurias atlikėjas žada padovanoti tiek visiems puikiai žinomas, tiek naujausias dainas iš neseniai pasirodžiusios naujosios kompaktinės plokštelės "Albumas".

Tolimesniuose pasirodymuose išvysime Andrių Kaniavą, grupę "Liūdni slibinai", Gediminą ir Ainį Storpirščius, Vytautą V. ir Ramunę Landsbergius koncerte "Šeimyniniai duetai", Olegas Ditkovskis ir Neda dalinsis muzikiniais monologais, Domantas Razauskas su grupe dovanos rugsėjo 1-osios koncertą, na, o didžiausia intriga - specialiai pasirodymui susiburiantys aktoriai Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis su maestro Andriumi Kulikausku, pavadinimu "Adios" dovanos geriausių dainų programą.

Taigi, jei vasaros dar nesuplanavote, kviečiame pasirinkti savo mėgiamiausių atlikėjų koncertus ir susitikti VU botanikos sode Kairėnuose birželio – rugsėjo mėnesiais!

VU Botanikos sodas, Kairėnai (Kairėnų g. 43)
Kaina
30 Lt
Renginio vieta
VU Botanikos sodas, Kairėnai (Kairėnų g. 43)
Daugiau informacijos rasite
www.bardai.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • VAROM! summer fest'14

  VAROM! summer fest'14

  Tūkstančiai laisvų žmonių vėl judės vienu ritmu, ausų būgnelius džiugins garsiausios eletroninės ir gyvos muzikos grupės, atlikėjai ir DJ

  Plačiau

 • LEMPAfest

  LEMPAfest

  Antrus metus vykstantis šviesiausias muzikos ir menų festivalis, kviečiantis blaiviu protu patirti tikrą muzikos, meno, kūno judesio, gamtos ir nuoširdaus bendravimo džiaugsmą. Tai žymiai daugiau, nei tik festivalis

  Plačiau

 • Live Camp'17

  Live Camp'17

  Kuriama tradicija siekiant suburti akustinių gitarų skambesį, ekologišką stovyklavimą ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones.

  Plačiau