Kūryba / Poezija


Druskininkai

Baltos lankos 2017

Akademinių studijų savaitė „Baltos lankos 2017“ – vasaros mokslo renginys, kuriame laukiami visi, besidomintys aktualiais ir intriguojančiais humanitarinių mokslų pasiekimais.

Šiemet švęsdami visame pasaulyje minimas Algirdo Juliaus Greimo šimtąsias gimimo metines (1917 m. kovo 9 d. – 1992 m. vasario 27 d.), kalbėsime ir apie Greimo asmenybę, jo darbus ir semiotiką. Leiskime laiką prasmingai – susitikime Druskininkuose jau 27-ąjį kartą! Data: liepos 6–9 d. Renginio vieta: Maironio g. 22, Druskininkai (viešbutis „Dainava“) Rengėjas: A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centras (VU)

Data: liepos 6–9 d.
Renginio vieta: Maironio g. 22, Druskininkai (viešbutis „Dainava“)
Rengėjas: A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centras (VU)
Dalyvio mokestis: 7€ (studentams – 5€ ). Mokestis mokamas renginio vietoje pertraukų metu.
Registracija ir informacija: studiju.savaite@gmail.com. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, atstovaujamą instituciją, ar esate studentas/-ė.
Kelionė į Liškiavos piliakalnį: 6€. 

Dažniausiai užduodami klausimai:

•Ar dalyviams yra skiriamas maitinimas? Ne.

•Ar yra bendras transportas iš Vilniaus ar kitų Lietuvos miestų į ir iš Druskininkų? Ne.

•Kas vyksta Liškiavoje ir už ką mokama? Bendru autobusu dalyviai keliauja į Liškiavą, aplanko bažnyčią, Liškiavos piliakalnį, ant jo iškylauja. Vėlai vakare bendrai grįžtama atgal.

Druskininkai
Kaina
Nuo 5 iki 7 Eur
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • nowJapan'14

  nowJapan'14

  Tai savaitė, kuomet ypatingi Japonijos talentai bei šios šalies tradicijos atvyksta į Lietuvą ir kviečia visus, norinčius atrasti dar neregėtą Japoniją

  Plačiau

 • Purpurinis vakaras 2017

  Purpurinis vakaras 2017

  Nacionalinis bardų festivalis

  Plačiau

 • POEZIJOS PAVASARIS 2013

  POEZIJOS PAVASARIS 2013

  POEZIJOS PAVASARIS – tarptautinis poezijos festivalis, iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, rengiamas Lietuvos Rašytojų sąjungos. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai

  Plačiau